Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sabina25

Plamienia , brak okresu???

Polecane posty

Cześć dziewczyny może wy wiecie co jest nie tak. ?? Okres spóźnia mi sie około 10dni , 2 dni od braku okresu zrobiłam test ciążowy wyszły dwie kreski jedna gruba dróga ledwo widoczna. Następnego dnia dostałam dziwne plamienia ciemno brązowe przy podcieraniu lekko jasno różowe , minęły kolejnego dnia do dzisiaj. Przed tym nie doszłym okresem czułam sie inaczej bardzo bardzo senna , i zawroty głowy i dość często oddaje mocz do dzisiaj. Od paru dni czuje jak bym miała strasznie nabrzmiały brzuch,  również dolegały mi bóle jajnika przez 2 dni wieczorem takie kłucia. 2 dni temu robiłam kolejny test ciążowy okolo godziny 13 który wyszedł negatywnie. Dodam iż staramy sie z mężem i w kazde dni plodne i owulacje kochamy się.  Co sądzicie?? Czy to ciąża? Czy może cos sie pozmienialo w hormonach ?  Nie pokoją mnie te plamienia i brak normalnego okresu jak zawsze mocno czerwony bardzo obfity i te straszne bóle pod brzuchem... ?? 🤔🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam 4x 2 kreski , plamienie na przemian z lekkim krwawieniem okazało się to ciąża pozamaciczna i dobrze że się wybrałam do lekarza bo w każdej chwili może dojść do pęknięcia jajowodu , czy miejsca w którym jest zlokalizowana ciąża.  Moja byla na tyle mała i wczesnie zauwazona że nie musieli mnie operować tylko dostalam leki i leze w szpitalu z nadzieja ze Wszytsko zostanie wchloniete przez organizm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×