Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Unluckygirl

Ryzyko ciąży, spóźniający się okres.

Polecane posty

Okres spóźnia się już 6 dni. Wcześniej moje cykle były raczej regularne 26-28 dni. Teraz to już 32 dzień cyklu. Do zbliżenia doszlo najprawdopodobniej w dni płodne (tak podejrzewam, bo byłam mocno wilgotna, a 3 dni później bardzo bolały mnie jajniki i miałam śluz z krwią - podejrzewam owulację, bo miałam już tak wcześniej), ocieraliśmy się o siebie narządami (ale tylko trzonem penisa), partner skończył na brzuchu (mialam już ubrane majtki), boje się że sperma mogła jakoś dostać się bokiem, przez bieliznę, a miałam wtedy dużo śluzu. Nie uprawiałam jeszcze klasycznego  seksu, teoretycznie jestem dziewicą. Mialam trochę stresu w ostatnim czasie -  najpierw egzaminy w sesji, później bałam się że dostanę okres na wyjeździe (teraz wolałabym go dostać :(), a teraz brak tego okresu. Jakie ryzyko ciąży? Bardzo panikuję. Czy jest w ogóle możliwe opóźnienie okresu, jeśli owulacja wystąpiła? (Tak zakładam, że wtedy gdy bolał mnie jajnik miałam owulację). Dzień owulacji byl 18 dniem cyklu. Dzis po południu mam zamiar wykonac test, żeby nie zwariować, ale boje się że nie będzie wiarygodny, bo wiem że najlepiej wykonać go rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że od 3 dni mam obrzmiałe piersi, bolą mnie sutki. Czasem miałam tak przed okresem, ale najczęściej jednocześnie - dostawałam okres, pojawiał się ból piersi i podbrzusza. Teraz żadnych innych objawów 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×