Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ninal

Endolift - efekty, powikłania

Polecane posty

Witam,

Wątek adresuje do Osób, które poddały się zabiegowi Endolift. Interesuje mnie feedback w zakresie efektów, czy są one pozytywne, czy też wystąpiło pogorszenie.

Szczególnie interesuje mnie czy ktoś odnotował pogorszenie jakości skóry objawiające się utratą jej jędrności. 

To paradoksalny efekt gdyż właśnie ten zabieg dedykowany jest na problemy związane z obwisłościa więc trudno zrozumieć dlaczego taki efekt się pojawił.

Zabieg w obrębie brody i policzków kosztuje ok 4000 - 5000 zł.

Poniżej Opis zabiegu (źródło Internet high-med.pl) :

W zabiegu Endolift energia lasera emitowana jest poprzez specjalne – cienkie jak włos (200-300 mikronów) – mikrooptyczne włókno, które jest wprowadzane podskórnie bez konieczności robienia nacięcia i znieczulenia. Po zabiegu włókno jest usuwane, a skóra w efekcie jego działania ulega przebudowie. Zabieg obkurcza włókna kolagenowe, stymuluje proces neokolagenezy, a także poprawia funkcje metaboliczne w macierzy pozakomórkowej, prowadząc do liftingu oraz wszechstronnego odmłodzenia i regeneracji skóry. Efekty poprawy napięcia i ujędrnienia skóry są widoczne natychmiast i nasilają się w kolejnych miesią.ach na skutek pobudzenia pracy fibroblastów. Dotyczy to takich obszarów, jak „chomiczki”, linia żuchwy, podbródek, szyja, a nawet dolna powieka. Co ważne, zabieg jest komfortowy dla pacjenta, nie wymaga znieczulenia ani długiej rekonwalescencji – już w kilka godzin po jego wykonaniu można swobodnie wrócić do pracy i codziennych aktywności. Odpowiednio zastosowany laser może też mieć działanie lipolityczne, prowadząc do usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej np. z podbródka, z wewnętrznej strony ud, brzucha, okolicy kolan czy ramion. Zniszczone komórki tłuszczowe są usuwane z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Jednocześnie skóra w tym miejscu jest ujędrniania, co zapobiega jej zwiotczeniu i „obwisaniu”.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam w lipcu 2020, efekt mimo zapewnień (na piśmie) zerowy. Wielkie NIE POLECAM! Ani krakowskiej kliniki Wofilinger w której ten zabieg robiłam. 4,4 tyś wyrzucone w błoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno się zgodzić z tą opinia. Miałam wykonany zabieg Endolift również w Krakowie w klinice dr Wolfinger i jestem mega zadowolona. Sam zabieg był bezbolesny, a efekty - Wow! Zabieg miałam w sierpniu 2020. Polecam niezdecydowanym! Skuteczność zabiegu przerosła moje oczekiwania. A dr Wolfinger Clinic to moje odkrycie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×