Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karusssia

UZALEŻNIONA OD SEKSU

Polecane posty

Witam wszystkich czytelników, 

mianowicie mam taki problem.Jestem w zwiazku z moim chlopakiem ok pol roku, ale od jakiegos czasu w ogole nam sie nie uklada, mam go juz dosc, zmienil sie i nie chce byc z kims takim, ale...

Od jakiegos czasu mysle jakby tu z nim zerwac, ale nie potrafie.Mam taka zasadę ze seks uprawiam tylko z milosci i zadne przygodne historie albo friends with benefits nie wchodza w gre.W zwiazku z czym martwie sie, ze po zerwaniu moze nie wyjsc mi znalezienie tak szybko partnera do kochania i do lozka, a seks uwielbiam.Za kazdym razem kiedy spotykam sie z nim i mowie sobie ze to ostatnie spotkanie to nie wychodzi i konczy sie seksem...Czuje sie jakbym byla od niego uzalezniona, ale nie mam wssystkich objawów uzależnienia od seksu.Potrafie normalnie funkcjonować, nie jest dla mnie najwazniejszy, aczkolwiek uwielbiam to.Tym bardziej, ze moj jeszcze obecny chlopak podoba mi sie wizualnie w 100% i jestesmy idealnie dogadani co do preferencji.Za kazdym razem kiedy patrze mu w oczy mam ochote zedrzeć mu spodnie, bokserki i zabrac sie do roboty.Chyba potrzebuje pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×