Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susanna

Przyjaciółka stara się o dziecko 2,5 roku co robić

Polecane posty

Ma dodatkowo torbiel na którymś jajniku. Była ostatnio u ginekologa prywatnie i powiedział jej żeby schudła ewentualnie plemniki jej chłopaka są leniwe. No jest otyla to fakt. Teraz się dowiedziała od kuzynki że jest lek wywołujący owulacje. Co polecacie żeby zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo jej chłopak mi mówił jak byk pijany, że niby robił badanie na płodność i wyszło że jest bezpłodny. Nie mówiłam tego mojej przyjaciółce, bo kiedyś mówiła, że jeśli by miała bezpłodnego chłopaka to by go rzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dodatkowo jej chłopak mi mówił jak byk pijany, że niby robił badanie na płodność i wyszło że jest bezpłodny. Nie mówiłam tego mojej przyjaciółce, bo kiedyś mówiła, że jeśli by miała bezpłodnego chłopaka to by go rzuciła.

Łatwo sprawdzić....daj mu duupy i zobaczysz czy jest bezpłodny, poświęć się troche dla koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dodatkowo jej chłopak mi mówił jak byk pijany, że niby robił badanie na płodność i wyszło że jest bezpłodny. Nie mówiłam tego mojej przyjaciółce, bo kiedyś mówiła, że jeśli by miała bezpłodnego chłopaka to by go rzuciła.

Pewnie po pijaku opowiadał takie bzdury, żeby Cię łatwiej przelecieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pewnie po pijaku opowiadał takie bzdury, żeby Cię łatwiej przelecieć...

Dlatego też to brałam pod uwagę i jej tego nie mówiłam 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×