Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Republic1994

Relacje teraz!

Polecane posty

Dlaczego ludzie aż tak się zatracili żyją ze sobą z przyzwyczajenia bo tak im wygodnie i na rękę, boją się podejmować jakich kolwiek decyzji które mogły by wpłynąć w jakimś stopniu na ich życie. Co tak naprawdę znaczy być kochanym Przez osobę która by oddla za nas wszystko!?? Boimy się tworzyć nowe relacje z nowo poznanymi ludźmi bo chyba tak naprawdę boimy się odrzucenia tego że ktoś nas nie zaakceptuje, rozczarowania, zawodu miłosnego itp

Większość twierdzi ... Miłość!!! A tak naprawdę rozwala im tętno od środka za tym uczuciem. Gdzie są kochające się pary które związały się że sobą na dobre i złe jak nasi dziadkowie po 60lat razem... ‼️ Bardzo przykre i dołujące jest to jak mało możemy znaczyć dla drugiego człowieka i nie starajmy się! Właśnie i w takich momentach ludzie odpuszczają zniechęcają się A CAŁKIEM MOŻLIWE ŻE TRACĄ WŁAŚNIE KOGOS I OKAZJĘ NA PRZEŻYCIE WSPOLNYCH ZYCIOWYCH CHWIL I ROZSTEREK I CODZIENNYM ZMAGANIEM SIĘ Z ...A RZECZYWISTOŚCIĄ KTÓRA CORAZ BARDZIEJ ZACZYNA NAS CORAZ BARDZIEJ ROZDEPTYWAĆ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, powiedz co Cię spotkało zamiast lecieć po ogóle. Może doradzę. Pozdro, diabuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dobra, powiedz co Cię spotkało zamiast lecieć po ogóle. Może doradzę. Pozdro, diabuł.

Ogół, ogółem...

Watpie, że dasz radę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ogół, ogółem...

Watpie, że dasz radę 

Ziom. Tak powinienem wypowiedź zacząć chyba, jeśli jest tu ktoś kto widział i poznał g.ó.w.n.o  to ja, mogę doradzić. Może się nie zawiedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ziom. Tak powinienem wypowiedź zacząć chyba, jeśli jest tu ktoś kto widział i poznał g.ó.w.n.o  to ja, mogę doradzić. Może się nie zawiedziesz.

Nie jestem ziom haha 

Bardziej może priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie jestem ziom haha 

Bardziej może priv

Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×