Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jamuonmi

Ludzie

Polecane posty

co z Wami?

życie nie jest takie straszne, gorsze momenty trzeba przetrwać a gdy jest lepiej żyć pełną parą.

Każdy powinien mieć świadomość,że chociaż nie zawsze jest panem swojego losu to jednak zawsze ma wpływ na ''aurę'' która go otacza.

Pozytywy przeważają;)

Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ładnie napisane. A teraz wystarczy to zastosować w własnym życiu. Maksymy mają to do siebie, że są niby mądre, takie "złotka" w odbiorze, ale cholernie trudne w zastosowaniu.

To praca na lata ale się opłaca. Wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

"Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami"

Wszystko zależy od naszego podejścia do różnych doświadczeń bez względu czy lepszych czy gorszych.

Życzę dnia pełnego pozytywnej energii 🙂

Dziękuję.Tobie życzę tego samego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiem. Tak właśnie spędzam dany mi czas na tym ziemskim padole. Są ludzie, którzy mi imponują. Są ludzie obojętni. Są i tacy, którzy mnie wkurzają. Dla swojego dobra, próbuję ich zrozumieć. W ten sposób jakoś tam rozgrzeszam siebie.

Emocje posiada tylko człowiek. Ciesz się. Jesteś Człowiekiem. Mało jest tych Istot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czyżby?

której części mojej wypowiedzi dotyczy to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Że tylko ludzie mają emocje.

No dobrze, kosmici też.

 

Ciężko nie mieć pozytywnej energii gdy obserwując jak pięknie wita Nas wiosna tylko jeszcze trochę chłodno ale to kwestia paru dni może tygodni 🙂

Jej ''ślady'' widziałam przez całą zimę. Chociaż nie było to łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A coś bliżej? Dajmy na to zwierzęta?

Emocje Natury działają na zupełnie innej zasadzie, wiążą się z przetrwanie, ok zdarzają się wyjątki co świadczy o jej nieprzewidywalności. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Emocje to emocje. Zasady nie mają na nie wpływu, tym bardziej sztuka przetrwania. Piszac te słowa spoglądam na swojego sznaucera miniaturkę.

Wszystko nie jest tylko czarne albo białe.Cohen pięknie o tym śpiewa.

 Happens to the Heart

 

Ale to Dylan dostał nobla-celowo z małej litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×