Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
comebeck

Jak go poderwać ?

Polecane posty

Cześć dziewczyny,

przychodze do was z pytaniem apropo chłopaka którego poznałam jakiś czas temu. A mianowicie poznałam go ok. 2tygodnie w zasadzie przypadkiem przez wspólnego znajomego. Potem widzieliśmy się w grupie może ze 2 razy. Dodam, że chłopak ma olbrzymie powodzenie i w jego szkole dziewczyny za nim szaleją. Byłam w piątek na imprezie i trochę wypiłam. (nie dużo ale jednak) i cała imprezę przesiedzieliśmy razem przytuleni. Oprócz tego do niczego nie doszło. A wszystkie zachowania były raczej z mojej inicjatywy. Po imprezie napisał czy dotarłam do domu i jak było ponieważ wyszedł trochę wcześniej. Za to wczoraj zaproponował żebym przyszła do jego kolegi do domu z koleżankami. I tu moje pytanie : Czy on może być zainteresowany a jak tak co zrobić żeby rozwinąć ta znajomość ? Dodam, że chłopak jest bardzo pewny siebie do dziewczyn ale do mnie właśnie tak się nie zachowuje widzę nawet w jego zachowaniu nieśmiałość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mu się podobasz, ale równie dobrze tak samo może mu sie podobać kilka innych dziewczyn, tak samo jak on im. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuje ze jesteście w liceum? On pewnie korzysta ze swojego powodzenia wiec nie myśl ze będziesz jedyna. Na 90% to kobieciarz i ja bym.sobie dopuściła na Twoim miejscu...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co zamierzasz autorko? Zamilkłas to pewnie i tak nie odpuscisz i będziesz się naiwnie łudzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.03.2020 o 12:52, Qwerty82 napisał:

odwołuje spotkanie z kumplem żeby się z tobą spotkać itp.

Jak facet coś takiego robi to jest uznawany za desperata, względnie pantoflarza i olewany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×