Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
arakena36

Koronawirus - zapasy na wypadek epidemii co kupić?

Polecane posty

Dzień dobry, szukam w internecie informacji o tym co kupić na wypadek epidemii koronawirus. Na ile czasu należy zrobić zakupy w takim przypadku? Czy pelsze są świerze produkcty i np. mrożenie albo marynowanie czy lepiej kupić wszystko suche? Ktoś już się zmieżył z tym tematem?

Ja gromadze sobie na wszelki wypadek przede wszystkim konserwy i produkty o dlugiej dacie spozycia - makarony, sosy w słoikach, zupki instant itd. 

Konserwy, woda, mąka, papier toaletowy, makarony i ryże. 

to co juz wyżej opisane plus jaja, chleby do zamrażarki, mrozonki, predzej cos porobic i pomrozic, wode

Siekiera, saperka, shotgun i pila lancuchowa jak na apokalipse zombie.

wszystko co sie nie zepsuje albo zmiesci w zamrażarce 😛

W sklepie dziś widziałam jak brali gołąbki w słoikach :classic_blink:

ja w sumie zapasów nie zrobiłam, bo mam zawsze awaryjny zestaw w domu na kilka dni, sprawdzone i wystarczające: makaron, przecier pomidorowy, pomidory w puszce i mięso mielone w zamrażalce - z tego mam obiady na kilka dni, 3 kg mąki i 4 opakowania drożdży suchych - z tego wyjdzie chleba na tydzień, 3litry mleka w kartonie, płatki kukurydziane, kilka puszek rybnych i czekolady.

Ja kupiłam zapas mąki i suszone drożdże dr. oetkera, żeby piec chleb i bułeczki i nie wychodzić codziennie do piekarni. Kupiłam też owsianki i jaglanki, żeby mieć co podjadać przed komputerem 🙂 . Zakupy zrobiłam przez internet w sklepie sklep.wszystkiegoslodkiego.pl z opcją do paczkomatu. 

Ja kupiłam trochę puszek - fasola, ciecierzyca, groszek, kukurydza. Mrożonki, przeciery pomidorowe. Z sypkich to kasze, ryże i makarony - różne rodzaje, żeby się nie znudziło:D A z takich świeżych warzyw to białą kapustę bo może dłużej posiedzieć, marchewkę i ziemniaki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować