Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasandra222

Nowo poznany facet a ja ciagle rozkminiam

Polecane posty

Poznałam faceta który jest w trakcie załatwiania mi kredytu. Wchodziłam na jego profil i ma zdjęcia z dziewczyną z grudnia, wiec jest zajęty.. mega mi się podoba i znajoma załatwiła mi do niego kontakt i ponoć pytał o mnie, ze mam fajny głos.. także zainteresował się mną, był wczoraj wieczorem po 22:00 dokumenty u mnie i taki trochę onieśmielony z reszta od razu podkreślił zd pozno ale tylko dokumenty zabierze i ucieka. Ja w tym wypadku nawet nie zaproponowałam wody ani nic bo zrozumiałam ze nie chce wchodzić.. uważacie ze powinnam była zaproponować coś zrobić? Chodzi o załapanie kontaktu, rozmowa.. ale gdyby chciał to by sam pociągnął temat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naiwna jestes. Nawet jeśli mu się podobasz to on ma dziewczynę nadal więc pewnie ja kocha jest z nią Szczęśliwy. Z Toba pewnie najwyżej poflirtuje, pogapi się na Ciebie i tyle a Ty już sobie cos roisz w głowie. Honorowa mądra kobieta zajętych nie tyka! Ale Ty pewnie nie wiesz co to honor, liczy się tylko bu zdobyć samca bo powiedzial ze masz fajny glos i trochę pogapil się pewnie wooow 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to.. sama miałam faceta i inna mi go odbiła, byliśmy 6 lat razem.. oni zaledwie rok czy dwa. Nie chodzi o to ze odbić, różnie bywa i wgl i na pewno bym tego nie chciała zrobić.. ale rzadko trafia się fajnych facetów, chciałam zrobić dobre wrażenie i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie chodzi o to.. sama miałam faceta i inna mi go odbiła, byliśmy 6 lat razem.. oni zaledwie rok czy dwa. Nie chodzi o to ze odbić, różnie bywa i wgl i na pewno bym tego nie chciała zrobić.. ale rzadko trafia się fajnych facetów, chciałam zrobić dobre wrażenie i tyle 

I co z tego, pamietaj ze jeśli facet łatwo da się Tobie ,,odbić" to kiedyś równie łatwo od Ciebie poleci do innej. Historia lubi zataczać koło. Zajętych się nie rusza i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rusza się cudzego. Sama wiesz, że zdrada jest czym strasznym. Znam osobę która zdradziła, znam osoby zdradzone zaczyna się od niewinnego uśmieszku, potem drugi, dotyk, pocałunek i do łóżka. Facetów jest dużo. Zajrzyj na mój wątek i napisz jeśli możesz, dzięki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×