Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kitt

Masturbacja - problem z orgazmem podczas zbliżeń

Polecane posty

Zespół zakodowanych reakcji seksualnych tak to się nazywa i zmiana partnera nic nie pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zespół zakodowanych reakcji seksualnych tak to się nazywa i zmiana partnera nic nie pomoże. 

Przecież autorka mogłaby osiągnąć orgazm w trakcie seksu. To jej facet nie życzy sobie, żeby odbywało się to w taki sposób jaki jej odpowiada. W sytuacji gdy kobieta zaczyna udawać przed mężczyzną, lub ukrywać swoje potrzeby, związek niestety stacza się po równi pochyłej i zmierza tylko w jednym kierunku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oczywiście sprawdzanie czy inny zrobi lepiej nie jest rozwiązaniem. 

Pewnie ze nie jest. A szczerze czasem o tym myślałam i przyznam że mam jakieś takie przeczucie że faktycznie inny moglby sobie poradzic. Jednak nie zamierzam tego sprawdzać 😊

 

Przecież autorka mogłaby osiągnąć orgazm w trakcie seksu. To jej facet nie życzy sobie, żeby odbywało się to w taki sposób jaki jej odpowiada. W sytuacji gdy kobieta zaczyna udawać przed mężczyzną, lub ukrywać swoje potrzeby, związek niestety stacza się po równi pochyłej i zmierza tylko w jednym kierunku. 

Tak jak już pisałam to jest kwestia tego, że czuje się on gorszy, odnosi wrażenie że nie spełnia moich oczekiwań. Dlatego chce bym z tym walczyla, a nie pogłębiała jego zdaniem "problem". 😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×