Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sabinaaa

Sen o zmarłej osobie

Polecane posty

Hej, nie wiedzialam w jakim dziale umieścić mój post. 

A więc prawie dwa lata temu w strasznym wypadku samochodowym zmarł mój kolega, trochę nas łączyło, już od około 6 lat ciągle gdzieś tam z tyłu głowy o nim zawsze myślę i przez te lata zawsze myślałam i do teraz czuję jakieś nie wiem co nawet może przywiązanie do niego, nie ważne. Wypadek strasznie przeżyłam i przeżywam nadal, nie mogę się z tym pogodzić, jak dotrze do mnie ze naprawdę już nigdy go nie zobaczę, to mnie ściska w żołądku, dzisiaj znowu mam dzien myślenia o nim i tak mi się przypomniało, że trochę po jego śmierci miałam dziwny sen i teraz jak o tym pomyślę to interpretuje go na pewnie sposób, ale chciałabym poznać wasze zdanie, szczególnie osobo które wierzą w jakieś znaki, sny. 

Śniło mi się z staliśmy na jakimś placu, było bardzo dużo ludzi i był on i miał bardzo białe buty i zastanawiałam się w tym śnie że jak to możliwe żeby ktoś miał aż tak białe buty i chciałam podjeść do niego i go o to zapytac, ale nie mogłam się przesdotac między tymi ludzmi, było ciemno i właśnie te buty tak bardzo się rzucały w oczy. 

Prosze się nie śmiać i nie wypisywać głupich komentarzy, wiem że po śmierci kogoś bliskiego probuje się we wsystskim szukać czegoś, żeby tylko trochę nam to w bólu pomogło, ale może jednak coś oznaczał ten sen 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było zajrzeć do sennika. Powoli sobie jednak rzucać tam rzeczami ze snu i próbowac odczytać znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro przyznajesz ze byliscie blisko i czesto o nim myslisz to chyba raczej nic dziwnego, ze ci sie sni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę wydaje mi się, że warto jest sprawdzić powoli sobie te znaczenia. Każde po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×