Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gloomygrumpy

Jak sobie poradzic ze swiadomoscia bycia „ta kolejna”?

Polecane posty

Wiedzialam, ze moj chlopak przede mna mial dwie dziewczyny i nie z tym mam problem, bo o tym mi mowil, mowil, ze kochal te pierwsza itp. Teraz na okraglo mi powtarza, ze mnie kocha, ze tylko mnie chce itp. Jednak wczoraj dowiedzialam sie, ze podobne teksty lecialy do jego przyjaciolki, ktora go odrzucila (to bylo w 2018). Mowil, ze ja kocha, ze to uczucie sie nie zmienia. Dzis dowiedzialam sie o jeszcze innej, ktorej pisal tak samo. Ta jednak rowniez go odrzucila i bylo to w 2018. Jesli chodzi o te, ktore byly z nim zwiazku, obie go zdradzily. Mnie az tak nie boli to, ze jeszcze innym pisal, ze je kocha. Mnie boli to, ze mi o tych dziewczynach nie powiedzial, bo przez to, ze to zatail mam wrazenie, jakby nadal do ktorejs z nich cos czul i tylko czekal na okazje, az zerwa ze swoimi chlopakami i od razu mnie kopnie w tylek. Probowalam go o to nawet wypytac nie podawajac nazwisk, pytalam czy moze kochal kiedys kogos a zostal odrzucony i zaprzeczyl a przeciez to klamstwo. Ja naprawde nie wiem co mam z tym zrobic ale nie chce byc alternatywa. Co powinnam z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, może byc tak ze jesteś jego zapchajdziura i nagroda pocieszenia podczas gdy np nadal myśli o tek przyjaciółce, a badać to on se moze wszystko, wiadomo ze faceci mówią to co chcemy uslyszec. Niejednokrotnie kłamią ze kochają po to by mieć kogo por...c. Radzilabym sprawdzić mu telefon, zobaczyc z kim i o czym pisze i pisał juz jak byliscie razem, mozliwe ze wypisywal do jednej lub drugiej po kryjomu i np prosił o szanse...wszystko jest możliwe a telefon to skarbnica wiedzy o facecie, a np od jego znajomych nic się nie dowiesz bo będą go kryć. Przyczaj się ukradkiem i sprawdź mu telefon 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak, może byc tak ze jesteś jego zapchajdziura i nagroda pocieszenia podczas gdy np nadal myśli o tek przyjaciółce, a badać to on se moze wszystko, wiadomo ze faceci mówią to co chcemy uslyszec. Niejednokrotnie kłamią ze kochają po to by mieć kogo por...c. Radzilabym sprawdzić mu telefon, zobaczyc z kim i o czym pisze i pisał juz jak byliscie razem, mozliwe ze wypisywal do jednej lub drugiej po kryjomu i np prosił o szanse...wszystko jest możliwe a telefon to skarbnica wiedzy o facecie, a np od jego znajomych nic się nie dowiesz bo będą go kryć. Przyczaj się ukradkiem i sprawdź mu telefon 

Przejrzalam telefon. Odkad jestesmy razem nie pisal z zadna dziewczyna na zadnym portalu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przejrzalam telefon. Odkad jestesmy razem nie pisal z zadna dziewczyna na zadnym portalu. 

A co to za filozofia usunąć ślady? Aż tak naiwna? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A co to za filozofia usunąć ślady? Aż tak naiwna? Haha

Przegladam regularnie, tak jakby jest zalogowany na moim komputerze, wiec zadne wiadomosci mi nie wyskakuja od nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2018 a 2020 to mógł kochać ale przestac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jesteś histeryczką i dlatego ci nie powiedział, bo wiedział, że bedziesz to wałkować.

Kiedyś kochał tamte, teraz kocha ciebie.

Nie wariuj, bo cię na prawdę kopnie w tyłek jak będziesz szukac dziury w całym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też kochałem 5 lat temu a teraz bym jej nie chciał widzieć a tym bardziej tknac, przejrzałem zdjęcia z ciekawości na fb i mi ułożyło zero uczuć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×