Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brokentiger87

jak się zabezpieczacie przed koronawiursem w Waszych rodzinach

Polecane posty

Ok 20% ludzkosci na swiecie przechodzi rocznie grype..czyli jakies poltora miliarda. Ponad polowa z tych ludzi nie ma zadnych symptomow I nie wie ze miala grype. Ile znacie ludzi ktorzy na grype umarli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Swoją drogą ciekawe czy, gdy skończą się zapasy to ludzie w ostateczności zjedzą makaron francuski? Mogliby go zjeść!😂

Ale co? Boisz się, że makaron lub ryż są skażone? Nawet gdyby tak było jak myślisz,  są to zbiory ubiegłoroczne i makaron też był wcześniej zrobiony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Chodziło mi o Macrona. 😂

A tamto to trochę taka ironia losu😉 Choć nie jestem pewna czy na produktach nie może znajdować się wirus skoro potrafi przetrwać na różnych powierzchniach - które dla uśmiercenia go - trzeba dezynfekować mocno stężonym alkoholem.

Poza tym wirus zaatakował o wiele wcześniej niż nam się wydaje, bo przynajmniej w grudniu ubiegłego roku😉 jak nie wcześniej. Jednak bardziej chodzi o opakowania (niż samą żywność), zakażone po możliwym zetknięciu się z nosicielem. A jeśli chodzi o żywność to chyba nie ma co się bać, no bo to wszystko trzeba ugotować, a jak wiadomo wirus ginie w wysokich temperaturach. 🐛🔥💥

Przeżywalność wirusa? Coś o 9 godz. słyszałam🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wirus w powietrzu utrzymuje sie do 3h, rozprzestrzenia się na do 5m od osoby zarazonej - sami zdecydujcie czy jestescie w stanie ustrzec się bez izolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×