Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RosochataWierzba

Nocne rozmowy rodaków

Polecane posty

 

Ojej dokładnie 1 marca czyli w niedzielę wróciliśmy z Zakopanego, pojechaliśmy tam na tydzień a wyjeżdzaliśmy  w ostatni dzień feri zimowych żeby nie było tłoku a okazało się że tłok był taki sam jak w sezonie. Mam pytanie: jak się mieszka w Zakopanym, czy nie męczy Ciebie wieczny tłok ?

Nie jestem stąd, ani też długo na tyle, żeby mnie to zmęczyło. Uciekłam z Warszawy, tam to.jest dopiero tłok 🙂 I szczerze jeśli mam patrzeć na znudzonych życiem Warszawiaków, a rzesze turystów, którzy jednak na wczasach mają lepsze nastroje, to wybieram to drugie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam jeszcze jedno słyszałam opinie że rodowici Zakopiańczycy w ogóle nie chodzą po górach, czy ty byłeś np na Giewońcie lub w dolinie Gąsienicowej, Konratowej itd

Jestem kobietą 😉 fakt, górale są prości w konstrukcji, zajęci pracą przy turystach. No ale nie generalizujmy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Byłam w Warszawie niejednokrotnie ale tylko po to żeby ja zwiedzać byłam np "W muzeum Powstania  Warszawskiego ale miałam na myśli możliwości jakie daje Warszawa na pracę i zarobki.

W korporacjach tak, ale nie...dziękuję 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×