Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawka śmiechu

Tanie i modne ciuchy w sieci ?

Polecane posty

Najważniejsze także  jest gdy sklep ma duży wybór i  fasony dla nastolatki i grubszej babki - w wielu galeriach handlowych spotkałam się z tym że ciuchy i rozmiary są tylko dla nastolatek, niestety. Wiadomo teraz coraz więcej kupuje przez neta ciuchy, a mi zależy na sklepie z sieci żeby był każdy kolor i rozmiar. Ostatnio byłam zachwycona sklepem      https://www.youtube.com/watch?v=fn1A9P7IovM   jest w nim wszystko, ale może macie jakieś inne pomysły na sklep  z netka . Proszę o fajne propozycje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciuch dla nastolatki to ja kupuję w sklepie gdzie są i ubrania dla mnie i męża, bo szkoda mi czasu na chodzenie cały dzień po galerii. Dlatego wybieram Carry, bo tam mam wszystko pod ręką. Fajne jest też to, że oni bardzo często robią super promocje, np. -50, albo wszytko za 1/3 ceny. I ja to szanuję! 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslę że nie znajdziesz sklepu stacjonarnego ani w necie gdzie jest cały wachlarz kolorow, fasonów i rozmiarów.  Trzeba się natrudzic żeby znaleźć konkretną rzecz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam świetny outlet STRADIMODA. Zamawiamy z koleżankami pakę ciuchów np. z Bershki za bezcen i się dzielimy :) Mają szybką wysyłkę, dobry kontakt, porządny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×