Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bańkaaa

Co on sobie wyobraża?! Pomocy!! Czyli ostatnia deska ratunku dla tego ...y

Polecane posty

Złapałam swojego faceta na tym że dodał ogłoszenie co prawda z fikcyjnymi danymi ale ogólnie szuka "kobitki do luźnych spotkań ". Dodam że jesteśmy razem od 7 Lat, mamy dzieciaczka wspaniałego a to nie pierwszy raz gdy na takim czymś go łapie. dobrze zna moje podejście do sprawy... Że normalnietrafia mnie szlag teraz i radzę się forum. Co mam myśleć ludzie? Czy on naprawdę jest tak podły czy po prostu chłopy mają takie zagrania i nie ma tragedii. ... mać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodał z fikcyjnymi danymi bo robi rozeznanie w temacie. Za chwilę zrobi następny krok i będą dane prawdziwe i prawdziwe luźne spotkania. Już po pierwszym razie powinien dostać kopa w doope ale skoro raz to przełknęłaś, to on myśli że mu dalej to będzie uchodzić płazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dodał z fikcyjnymi danymi bo robi rozeznanie w temacie. Za chwilę zrobi następny krok i będą dane prawdziwe i prawdziwe luźne spotkania. Już po pierwszym razie powinien dostać kopa w doope ale skoro raz to przełknęłaś, to on myśli że mu dalej to będzie uchodzić płazem.

Dokladnie, zapewne autorka powscieka sie ale jak on ja zbajeruje, przeprosi i obieca poprawe to mu wybaczy 😂 a efekt będzie taki ze tylko lepiej będzie sie z tym kryl. Zwykły zdradziecki gnojek ale pewnie ona i tak nie odejdzie bo ,,nie chce zostać sama (z dzieckiem) i on to wie i wykorzystuje. Desperatka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×