Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniaaa123

Jak schudnąć mając zerowa kondycję?

Polecane posty

Chciałabym schudnąć... Zapsuscilam się okropnie. Nie mieszcze się już nawet w największe rozmiary w popularnych sklepach. Jestem totalnie załamana. Od 2 tygodni mam dietę około 1000 kalorii i powinnam na niej chudnac, bo przecież jest mocno redukcyjne ale nic. 1,5 kg na 2 tygodnie nie uważam za dobry wynik bo do zrzucenia mam przynajmniej 25 kg. Wiem że ruch jest niezbędny ale dla mnie bariera jest mój całkowity brak kondycji. Nie byłam przyzwyczajona do jakiegokolwiek wysiłku, bo nie chodziłam nigdzie prócz pracy (po jakieś 5 minut do autobusu) prace mam siedząca i czasem do sklepu (jakieś 10 minut). Nie był to tez jakiś szybki marsz. Mecze się nawet po przejściu niewielkiej odległości, wejście po schodach to dramat (byłam ostatnio u koleżanki która mieszka na 4 piętrze, po 2 miałam taką zadyszke i zawroty głowy że szok). Dodam że jestem młoda, mam dopiero 25 lat ☹️ więc to nie kwestia wieku. Nawet najprostsze ćwiczenia są dla mnie nie do wykonania. Słyszałam że basen jest dobry żeby poprawić kondycję, ale nie umiem pływać więc raczej odpada. Nie mam pomysłu. Jak można w miarę szybko poprawić kondycję? Kiedyś miałam bardzo dobra kondycje i regularnie cwiczylam, byłam szczupła i mogłam nosić fajne ciuchy. A teraz co nie założę to źle wyglądam. Nienawidzę siebie za to co ze sobą zrobiłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie na tel jakaś aplikacje z krokomierzem... będziesz mogła obserwować ilość spalanych kalorii podczas chodzenia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ściągnij sobie na tel jakaś aplikacje z krokomierzem... będziesz mogła obserwować ilość spalanych kalorii podczas chodzenia... 

Wszystko super, nawet mam taką aplikację z tym dla mnie już dystans 0,5 km jest męczący... Bardziej chodziło mi o to jak podnieść kondycję w momencie kiedy nawet najmniej wymagające ćwiczenia okazują się zbyt trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wszystko super, nawet mam taką aplikację z tym dla mnie już dystans 0,5 km jest męczący... Bardziej chodziło mi o to jak podnieść kondycję w momencie kiedy nawet najmniej wymagające ćwiczenia okazują się zbyt trudne

Jeśli nogi masz sprawne to trzeba je choć trochę rozruszać : ) osoby które ważą po 200kg i ponad... też muszą się ruszać... a co dopiero tak niewielka nadwaga : )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×