Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Carinn

Prawo jazdy Rzeszów Drogowskaz ktoś coś?

Polecane posty

Hejka, natrafiłam w internecie na szkołę nauki jazdy w Rzeszowie Drogowskaz mają teraz okazyjną cenę i dobre opinie na Superprawojazdy, ktoś może poleca jakiegoś instruktora? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie cena to nie wszystko. Ja tez się pokusiłam na tani kurs i nie mogłam się nauczyć jeździć. Jakoś nie mogłam się przekonać do jazdy. Dopiero wzięłam sobie dodatkowe lekcje w innej szkole (mogę polecić Driver) i tam się nauczyłam jeździć jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spokojnie mogę polecić szkołę jazdy Kierunkowskaz. Nauczyłam się tam jeździć od podstaw. Instruktor - pan Rafał świetnie uczy Ma cierpliwość i jest wytrwały. Potrafi tez zmotywować jak coś nie wychodzi. Solidnie przećwiczyliśmy każdy manewr na placu. Po mieście jeździliśmy przez wszystkie ważniejsze skrzyżowania. Po kursie w tej szkole egzamin zdałam bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uczyłam się jeździć w Kierunkowskazie. szkoła godna polecenia. Potrafią naprawdę solidnie przygotować do egzaminu. Instruktorzy spokojnie i cierpliwie tłumaczą teorię i zasady poruszania się samochodem. Na placu przepracowany dokładnie każdy manewr. Po mieście jeździliśmy tak bym nauczyła sie poruszaniu po każdym rodzaju skrzyżowania. Spokojne ich polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×