Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImTheOne

Jakie są symptomy mowa ciała zainteresowanej kobiety?

Polecane posty

Ja z męskiej perspektywy mogę powiedzieć iż bardzo jesteśmy mili dla takiej kobiety która nas interesuje i to wychodzi tak szczerze od serca, nie możemy od niej oderwać oczu, szukamy zawsze sposobu by się pogapic, obejrzeć ją dokładnie, słuchamy jej i jest nam miło gdy się o nas troszczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja z męskiej perspektywy mogę powiedzieć iż bardzo jesteśmy mili dla takiej kobiety która nas interesuje i to wychodzi tak szczerze od serca, nie możemy od niej oderwać oczu, szukamy zawsze sposobu by się pogapic, obejrzeć ją dokładnie, słuchamy jej i jest nam miło gdy się o nas troszczy. 

Wszyscy faceci mają podobnie, są mili i się gapią. Dla nas znaczy to tyle co - norma. Żeby zwrócić uwage kobiety facet musi zrobić coś innego niż wszyscy by kobieta wiedziała, że jest nią zainteresowany. 

Kobiety mają podobnie większość jest miła i zerka. Ja lubie się droczyc z facetami i ukrywam to, że mi się podoba, by zobaczyć jego reakcje, lubie być chłodna w ten sposob badam na ile jest zainteresowany a i sprawdzam przy tym jego cierpliwość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×