Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anastazja 88

Ślub od pierwszego wejrzenia

Polecane posty

Oglądam reality-show i zastanawiam się nad tym czy każdy się tam może dostać.  Z drugiej strony - chyba by mnie sparaliżowało w dniu ślubu z obcą osobą.  A jak widzę - to te pary tak ciekawie dobierają tzn Pannę młodą i Pana Młodego 😁 rodziny takie zgrane.  Taki luźny temat - zdecydowalibyście się w ciemno ? Coś , z kimś ? . Nagle ? Wow i nie widząc na oczy swego wybranka / wybranki na oczy.  

Są ludzie odważni. 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zastanawiam sie jakim cudem ten przystojniak  trochę ciemniejsza karnacja sie uchowal, ze nie ma nikogo i w dodatku widać ze nie jest jakimś cwaniakiem i raczej jest nieśmiały, zresztą jak sam mówił. Przystojny i niezbyt pewny siebie niecwaniakujacya przy tym wolny w tym wieku ?! Czy tacy w Polsce jeszcze sie zdarzają...? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A ja zastanawiam sie jakim cudem ten przystojniak  trochę ciemniejsza karnacja sie uchowal, ze nie ma nikogo i w dodatku widać ze nie jest jakimś cwaniakiem i raczej jest nieśmiały, zresztą jak sam mówił. Przystojny i niezbyt pewny siebie niecwaniakujacya przy tym wolny w tym wieku ?! Czy tacy w Polsce jeszcze sie zdarzają...? 

Jak dla mnie to taki dżolero. Kolczyka w brwi mu brakuje jeszcze...ja bym się mogła zgodzić bo nie mam nic do stracenia a mogłoby być chociaż smiesznie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak dla mnie to taki dżolero. Kolczyka w brwi mu brakuje jeszcze...ja bym się mogła zgodzić bo nie mam nic do stracenia a mogłoby być chociaż smiesznie

 

Zaraz będę.  To odczytam Wasze opinie.  No właśnie - ja też tylko dlatego że człowiek nie ma nic do stracenia.  Wolę to po prostu oglądać.  Ale jednak jak bym tam była - to stres i by się pośmiać gdy : to nie to 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby mi dobrali jakiegoś seksiaka 😏😘 nie miałby wyjścia bo już by klamka zapadła. Biedny by się zoral ci za żonę mu wybrali

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy według Ciebie istnieje miłość od pierwszego wejrzenia? Wszystko zależy od podejścia, szczerości i intencji obu stron.

Od pierwszego wejrzenia nie uwierzę.  To jest zauroczenie / człowiek na Nas wywarł dobre wrażenie.  Miłość na moim doświadczeniu rodziła się z czasem.  Gdzieś - gdzie upłynął ten burzliwy i także ciekawy czas : czyli pół roku.  Nie wiem czemu strasznie nie lubię początków związku.  Te pół roku zanim już znam kogoś na wylot jest dla mnie najtrudniejsze  gdzie widzę minę i wiem co oznacza gdy nikt tego nie zauważy i myśli że jest ok - a Ty wiesz że nie jest.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Raczej nie, jeśli nie ma porozumienia to nie ma nic. A tamci co mają? Zabawę, która kończy się po krótkiej chwili... no chyba, że to są ludzie, którzy przez całe życie żyją jakby byli na placu zabaw i to w bardzo nonszalanckim sensie...;)

Niby robią testy psychologiczne.  

Jakaś baza danych jest.  Po części ludzie powinni do siebie pasować ale jak to jest w praniu.  😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A ja zastanawiam sie jakim cudem ten przystojniak  trochę ciemniejsza karnacja sie uchowal, ze nie ma nikogo i w dodatku widać ze nie jest jakimś cwaniakiem i raczej jest nieśmiały, zresztą jak sam mówił. Przystojny i niezbyt pewny siebie niecwaniakujacya przy tym wolny w tym wieku ?! Czy tacy w Polsce jeszcze sie zdarzają...? 

Właśnie mnie On też zaintrygował.  

Z jakiej planety przyleciał i akurat spadł na Ziemię.  Wiesz wygląd to tylko wygląd.  Ale potem się przyjrzałam - co mówi , jak wygląda.  I to samo pytanie mi się nasunęło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A ja zastanawiam sie jakim cudem ten przystojniak  trochę ciemniejsza karnacja sie uchowal, ze nie ma nikogo i w dodatku widać ze nie jest jakimś cwaniakiem i raczej jest nieśmiały, zresztą jak sam mówił. Przystojny i niezbyt pewny siebie niecwaniakujacya przy tym wolny w tym wieku ?! Czy tacy w Polsce jeszcze sie zdarzają...? 

Też zauważyłam że - przyjrzalam się tym trzem parom 🧐 po kolei i że " cosik " w nich podobieństwa jest.  Z chęcią zobaczę - jak ich pierwszy dzień będzie wyglądał.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Istnieje miłość od pierwszego spojrzenia ale wszystko zależy od obojga co z tym zrobią. Często jest tak że mówimy sobie że to nie możliwe i odpuszczamy a serce rwie się do tej osoby. Zauroczenie to coś co mija bardzo szybko tzn dziś jest a jutro nie ma, a miłość to miłość czasami nie daje normalnie funkcjonować tylko trzeba uważać żeby nie zostać manipulowanym. Zawsze powtarzałem że miłość spotyka tylko mądrych ludzi. Są ludzie którzy potrafią grać całe życie i nawet kiedy myślimy że znamy ich na wylot to może się okazać że to tylko Nasze wyobrażenia.

Ciekawe jak to jest - miłość tak głębokim uczuciem obdarzyć kogoś odrazu.  Takie coś to chyba mają w życiu " wybrańcy ".  Z drugiej strony ja także nie mam źle , bo jak na kogoś się zdecyduje i poznam to pół roku mi starczy by kochać nad życie.  Dlatego gdybym miała do wyboru 1 lub 2 ga opcję to chyba wybrała bym jednak swoją.  Bo przy pierwszej mogła bym się minimum 5 x sparzyć i całkowicie zwątpić że ludzie jeszcze mają jakiekolwiek uczucia.  Ale dowodem chyba na miłość to moja babcia z dziadkiem jest , 3 MSC znajomości ,ślub i tak do dziś niesamowicie razem za rękę.  Jeszcze pamiętam jak byłam dzieckiem- Ci ludzie tak się dopasowali.  Uzupełniali.  Czego w związkach nie widzę.  Sprzątają razem / gdy pracowali babcia chodziła na rano ,dziadek wracał z roboty to obiad był.  I jedno i drugie wiedziało na przód . O rączek nie poplamili . A dziś .. weź na życie egoistę.  To się psychicznie wypalisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh . nigdy nie mow nigdy.   Mysmy z mezem  po pierwszym spotkaniu  zwariowalismy. Od Pierwszej randki  mieszkamy razem . to juz 15 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ehhh . nigdy nie mow nigdy.   Mysmy z mezem  po pierwszym spotkaniu  zwariowalismy. Od Pierwszej randki  mieszkamy razem . to juz 15 lat. 

Niesamowite ! Właśnie wiem że tacy ludzia SĄ ! SĄ na tym świecie.  W okol Nas. Żyją kopę lat , mają się dobrze.  Tętnią życiem.  Nie są spapra.... ni losem. 

Może też to zależy pod jaką gwiazda się kto urodził.  Bo nie którzy na prawdę mimo wielu chęci i sposobów mają taką magiczna pelerynę niewidkę i tendencje na trafianie ludzi  z innej bajki i nie właściwych.  A " właściwych " to też pojęcie względne.  Dla kogoś będzie - nie ten a dla kogoś będzie całym światem.  Także - coś w tym jest 🙂 no i zdrówka Wam życzę 😃  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jest to gratis na jakimś player'ze?

Będę miała trochę wolnego czasu na wieczór.  To sprawdzę i Ci powiem.  Bo z chęcią zobaczę chociaż 2 odcinki - relacje , cokolwiek.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że taka w głębi jest Nasza Anastazja.88😃 Uczucie i wierność wchodzi w grę 😁😗 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślę że taka w głębi jest Nasza Anastazja.88😃 Uczucie i wierność wchodzi w grę 😁😗 

Tak jest.  Zdaje sobie sprawę że wszystkie programy są tak zrobione pod publikę.  Kiedyś " ugotowani " bylo fajne - prości ludzie , mieszkania nie wygórowane - nigdy nie zapomnę jak amator robił naleśniki dla swych gości 😃 ale to było piękne ! Teraz to tego gofna nawet nie oglądam .Tylko Gessler jak wyburzy do restauracji to szefa nie podmienia.  Ale tutaj już nawet nie chodzi o sam program , chodzi o sam fakt : wziąć ślub z obcą osobą i jak by to wyglądało w praktyce.  Jeszcze jak zobaczyłam po tym programie jedną parę kilka sezonów wstecz i dziecko im się rodzi / bądź urodziło.  To widocznie - ktoś ma szansę na przetrwanie.  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niesamowite ! Właśnie wiem że tacy ludzia SĄ ! SĄ na tym świecie.  W okol Nas. Żyją kopę lat , mają się dobrze.  Tętnią życiem.  Nie są spapra.... ni losem. 

Może też to zależy pod jaką gwiazda się kto urodził.  Bo nie którzy na prawdę mimo wielu chęci i sposobów mają taką magiczna pelerynę niewidkę i tendencje na trafianie ludzi  z innej bajki i nie właściwych.  A " właściwych " to też pojęcie względne.  Dla kogoś będzie - nie ten a dla kogoś będzie całym światem.  Także - coś w tym jest 🙂 no i zdrówka Wam życzę 😃  

Anastazja , czasem sie trafia  😉 Znalam meza 5 minut i ustalilismy date slubu  i wakacje.  Od pierwszej randki zamieszkalismy razem. troche u niego ,troche u mnie.... ale mnie sie rafilo !  mamy dwoje dzideci ,dom i psa. nie zawsze bylo lekko, ale razem  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Anastazja , czasem sie trafia  😉 Znalam meza 5 minut i ustalilismy date slubu  i wakacje.  Od pierwszej randki zamieszkalismy razem. troche u niego ,troche u mnie.... ale mnie sie rafilo !  mamy dwoje dzideci ,dom i psa. nie zawsze bylo lekko, ale razem  🙂

O Matko ! W takim razie gratuluję ! I rzeczywiście jesteście wybrańcami losu 😍 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

O Matko ! W takim razie gratuluję ! I rzeczywiście jesteście wybrańcami losu 😍 

mysle ze to przypadek. ... Przyjechalam do Nl 18 lat temu na roczny  kurs podyplomowy.   🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mysle ze to przypadek. ... Przyjechalam do Nl 18 lat temu na roczny  kurs podyplomowy.   🙂

Niesamowite 😄 ja byłam pewna że na świecie to tacy szczęściarze są.  Moja babcia z dziadkiem też długo się nie znali.  3 miesiące i weselicho 😄 no ale kiedyś były inne czasy.  A w tych takie pary ujrzeć  🧐 na własne oczy to tylko zwraca wiarę w ludzi.  Że jednak Ci co chcą ! To mogą ! Ci co wiecznie będą się wahać i na wszystko kręcić nosem.  To co roku inne - legowisko i pytanie do ludzi "czemuż to nie wyszło ".  W dodatku pretensje do całego świata.  Najpierw - coś w sobie zmień a potem oczekuj.  Wybrać partnera pod swój charakter to nie będzie placzu i rozczarowania.  Jak jedno Tornado drugie przesadnie spokojne to jak Tornado ma się nie znudzić a spokojne - nadążyć.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu. Musiałbym upaść na głowę. Szanse na trafienie na miłość jak wygrana w totka prawdopodobna. Wolę się zakochać w normalnych warunkach. Tutaj całe staranie mija skoro już po ślubie. Katastrofa takie programy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niesamowite 😄 ja byłam pewna że na świecie to tacy szczęściarze są.  Moja babcia z dziadkiem też długo się nie znali.  3 miesiące i weselicho 😄 no ale kiedyś były inne czasy.  A w tych takie pary ujrzeć  🧐 na własne oczy to tylko zwraca wiarę w ludzi.  Że jednak Ci co chcą ! To mogą ! Ci co wiecznie będą się wahać i na wszystko kręcić nosem.  To co roku inne - legowisko i pytanie do ludzi "czemuż to nie wyszło ".  W dodatku pretensje do całego świata.  Najpierw - coś w sobie zmień a potem oczekuj.  Wybrać partnera pod swój charakter to nie będzie placzu i rozczarowania.  Jak jedno Tornado drugie przesadnie spokojne to jak Tornado ma się nie znudzić a spokojne - nadążyć.  

Masz racje !  Ja tornado, manager zyciowy. Zly policjant dla dzieci. Maz chlodzi emocje i mnie zaskakuje .  Dzis sie szykowalam ze nadal nie ma w sypialni swiatla. Odruchowo nacisnelam przelaczniki I SWIATLO JEST  !   To mu sie dostalo dlaczego piec zarowek !  Przypomnialam mu ze pod lozkiem mam siekiere, line i czarne worki. ....  Zapytal czy mam ochote na ser brie  ,bo mi kupil 😛 . Zezre ser. wyprowadzimy psa a worki poczekaja 😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Masz racje !  Ja tornado, manager zyciowy. Zly policjant dla dzieci. Maz chlodzi emocje i mnie zaskakuje .  Dzis sie szykowalam ze nadal nie ma w sypialni swiatla. Odruchowo nacisnelam przelaczniki I SWIATLO JEST  !   To mu sie dostalo dlaczego piec zarowek !  Przypomnialam mu ze pod lozkiem mam siekiere, line i czarne worki. ....  Zapytal czy mam ochote na ser brie  ,bo mi kupil 😛 . Zezre ser. wyprowadzimy psa a worki poczekaja 😉  

😄😄😄 Czyli intensywnie ! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

😄😄😄 Czyli intensywnie ! Hehe

Jestesmy po slubie  14 lat ( maj )  intensywnie ,ale qwa spokojnie.  wiesz co jest fajne ? maz wpada do lazienki zeby na mnie popatrzec  😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestesmy po slubie  14 lat ( maj )  intensywnie ,ale qwa spokojnie.  wiesz co jest fajne ? maz wpada do lazienki zeby na mnie popatrzec  😉 

No dobra ,kawe tez robi .Co nie znaczy ze jest bez wad  i mam ochote .. wiesz, mieszkamy nad jeziorkiem . Ale kto mi kawe zrobi rano :0

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestesmy po slubie  14 lat ( maj )  intensywnie ,ale qwa spokojnie.  wiesz co jest fajne ? maz wpada do lazienki zeby na mnie popatrzec  😉 

Cudownie 😄 zazdroszczę ! Powinnaś i na pewno się cieszysz. 😄 Czasem ten spokój jest lepszy od chołoty.  Zawsze możecie metodami ożywić atmosfere ( ogólnie w życiu ) coś nowego nie zaszkodzi a znów na kolejne 14 lat wzmocni ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planow duzo . Nie nudzimy sie.  Wakacje. jestem fanka sportow ekstremalnych . narty,ale nietakie typowe.  Konie,  szybie samochdy ( w holandi trudno o wolnosc)  dZis wykopalismy niechcacy kota poprzednich wlacicieli. Kot niezyje ,wlascicielka tak .w obrozy byl adres.  Nieee , nie moge narzekac, zabic moge  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Planow duzo . Nie nudzimy sie.  Wakacje. jestem fanka sportow ekstremalnych . narty,ale nietakie typowe.  Konie,  szybie samochdy ( w holandi trudno o wolnosc)  dZis wykopalismy niechcacy kota poprzednich wlacicieli. Kot niezyje ,wlascicielka tak .w obrozy byl adres.  Nieee , nie moge narzekac, zabic moge  

Miło się Ciebie czyta 😄 w takim razie - nie masz co na życie rzeczywistoście co narzekać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Miło się Ciebie czyta 😄 w takim razie - nie masz co na życie rzeczywistoście co narzekać 😄

Teraz widze ile bledow  nawalilam w poprzednich postach 😛 

Wesolych swiat Anastazja ! 

Trzeci tydzien w domu z dziecmi... wszyscy zyja...  kot nadal martwy. 

U nas mozna wychodzic z domu. Spacerujemy po lesie z psem. Szukalismy  skarbow wykrywaczem metali i g znalezli.

Wieczorem rolki z kolezanka zeby sie zwyczajnie urwac z domowego lancucha. 

Jutro smigus dynguas. Znow zaskoczymy biologicznego moich dzieci  😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Teraz widze ile bledow  nawalilam w poprzednich postach 😛 

Wesolych swiat Anastazja ! 

Trzeci tydzien w domu z dziecmi... wszyscy zyja...  kot nadal martwy. 

U nas mozna wychodzic z domu. Spacerujemy po lesie z psem. Szukalismy  skarbow wykrywaczem metali i g znalezli.

Wieczorem rolki z kolezanka zeby sie zwyczajnie urwac z domowego lancucha. 

Jutro smigus dynguas. Znow zaskoczymy biologicznego moich dzieci  😄

 

Dziękuję ,Tobie również Wesołych Świąt ,dużo miłości i zdrowia 😄😘

Kociakowi zróbcie pogrzeb.  Widzę że u Was aktywnie ! Na rolkach to bym pośmigała 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×