Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosc.gosc

Czy jest możliwe, że w PRL ktos zmienił sobie datę urodzin o 7 lat?

Polecane posty

Trafiłam na stronę IPN, wyszukałam tam nazwiska różnych osób, upewniłam się że z obydwu moich rodzin nie ma nikogo, a potem przeżyłam szok. Wpisałam byłego i znalazłam 2 facetów o tym imieniu i nazwisku, jeden mieszkał dosyc daleko, drugi był związany różnymi szczegółami z ex, jednak o 7 lat starszy. 

Czy jest możliwe, że zanim został TW, sfałszował dokumenty? Bo jestem niemal pewna, że widziałam co najmniej jego książeczkę wojskową.  A już na 100% pamiętam rok urodzenia który mi podawał. 

Interesuje mnie to bo w końcy byliśmy parą (dopóki go nie rzuciłam). Mam dość ostry dysonans poznawczy, chociaż był to osobnik, który kłamał jak z nut. 

Bytowanie faceta o tym samym nazwisku oraz imieniu, na tej samej ulicy tego samego miasta, jest mozliwe, ale mało prawdopodobne. 

Poszłabym do IPN przynajmniej zapytać, czy osoby postronne mogą wypożyczać dokumenty w czytelni, ale czasowo uratował go koronawirus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę jeszcze dodać, że ten typek przez wszystkie lata od mojego odejścia starał sie mnie dyskredytować, obmawiać, oczerniać i donosił na mnie gdzie tylko potrafił, np. poszedł się poskarzyć na mnie do księży w duszpasterstwie do którego potem trafiłam, i doniósł na mnie do skarbówki że mam 2 mieszkania, co było zabronione w PRL (miałam jedno i komplet dokumentów, ale co się nadenerwowałam  to moje). Niesamowicie wredny charakter, pasował do niego ten sposób zarabiania pieniędzy. Jestem przez niego oczerniana od pojawienia się u w Polsce netu,  stalkuje mnie do dzisiaj, np. włamuje się do moich kont, w tym bankowych, nieustannie szuka na mnie jakichś haków, przez net nakręca wpływowych ludzi do podejmowania decyzji które mogą zniszczyć życie masie ludzi, w tym mnie.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę na mszę telewizyjną, jesli ktoś ma coś do powiedzenia to niech zostawi wpis.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak by to było możliwe ? Jeśli już by ludzie do tego doszli to te osoby które w wieku 30 lat wyglądają na 24 już dawno pesel który się nadaje raz w życiu pozmieniali.  

Zresztą świat już dawno by poszedł tak do przodu że za pieniądze by się to robilo legalnie bo był by zysk jak na wszystkim co do tej pory.  

Taki Janusz z buzia pupci niemowlęcia by zmienił swój wiek adekwatne o 5 lat bądź 7 by wyglądało naturalnie bez oporu.  

Nie sądzę.  To już na prawdę mafia by musiała być , powiązania,znajomości.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tożsamość / imię / nazwisko można oczywiście legalnie zmienić sądownie naweet.  Ale wiek - to już czarna dziura to już na prawdę trzeba mieć chyba Anioła Archanioła pod sobą bądź Diabła.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale jak by to było możliwe ? Jeśli już by ludzie do tego doszli to te osoby które w wieku 30 lat wyglądają na 24 już dawno pesel który się nadaje raz w życiu pozmieniali.  

Zresztą świat już dawno by poszedł tak do przodu że za pieniądze by się to robilo legalnie bo był by zysk jak na wszystkim co do tej pory.  

Taki Janusz z buzia pupci niemowlęcia by zmienił swój wiek adekwatne o 5 lat bądź 7 by wyglądało naturalnie bez oporu.  

Nie sądzę.  To już na prawdę mafia by musiała być , powiązania,znajomości.  

On w deklarowanym wieku 24 wygladał na sporo więcej. Nie istniała wtedy chyba aż tak dokładna ewidencja ludności, wszystko zapisywane było ręcznie albo na pierwszych maszynach do pisania. Na pewno łatwo było wcisnąć gdzieś jakąś fałszywkę. Zresztą facet był dość bezczelny i niefrasobliwy. No i mowa o czymś własnie w rodzaju mafii, organizacja kryła przecież swoich agentów. Ale dla pewności można by zajrzeć do IPN 🙂  Znamienne, że on zawsze w internecie walczył o likwidację tego instytutu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

On w deklarowanym wieku 24 wygladał na sporo więcej. Nie istniała wtedy chyba aż tak dokładna ewidencja ludności, wszystko zapisywane było ręcznie albo na pierwszych maszynach do pisania. Na pewno łatwo było wcisnąć gdzieś jakąś fałszywkę. Zresztą facet był dość bezczelny i niefrasobliwy. No i mowa o czymś własnie w rodzaju mafii, organizacja kryła przecież swoich agentów. Ale dla pewności można by zajrzeć do IPN 🙂  Znamienne, że on zawsze w internecie walczył o likwidację tego instytutu. 

Jeśli Ci nie zagraża - nie ingeruj z dobrej rady.  Dziś nawet nie wiesz na jakim zakrecie ludzie giną i latami nawet zwłok człowiek nie pochowa.  Lepiej zapomnieć, uważać na siebie i całe życie udawać że nic nie wiesz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im więcej wyszperasz nawet z ciekawości a otworzysz jęzor to Ci się może krzywda stać.  Ludzie noworodki zakopuja pod Ziemią a co dopiero dorosłego człowieka.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Im więcej wyszperasz nawet z ciekawości a otworzysz jęzor to Ci się może krzywda stać.  Ludzie noworodki zakopuja pod Ziemią a co dopiero dorosłego człowieka.  

O, dzieki, przejdę się z tą groźbą na policję jak tylko będzie to możliwe. 

I chcecie mnie zamordować tylko za to, że przeczytam akta w IPN które są dla wszystkich dostępne? Jacy wy jesteście mściwi. 

A tego noworodka też ty zakopałaś? 

Morderczyni 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

O, dzieki, przejdę się z tą groźbą na policję jak tylko będzie to możliwe. 

GROŹBA ?? 😮😮 Ja w życiu bym nikogo nie skrzywdziła .

Pomysl gdzie jesteś - na forum.  Gdzie dokończyłam swą wyższa myśl.  Mało czytasz ? Mało jesteś w wiadomościach ? Co ludzie robią z ludźmi ? A za granicą ? Hm o wielu rzeczach jeszcze widocznie nie wiesz jak niewolnik z zagranicy wracał jak Go bito i torturowano 2 lata temu.  A zdajesz sobie kobieto sprawę ile statystycznie każdego dnia ludzi jak kamień w kamforę ginie , jest na organy dzieci i mlodzi ludzie a o innych rzeczach o których nawet nie zdajesz sobie sprawy a w tej sekundzie nawet chcą tylko UMRZEC ! I NIC WIECEJ ! BO tak cierpią uziemieni to tylko sobie możemy nawet nie wyobrazić.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syndrom Sztokholmski coś Ci mówi ? Jak dziecko uwięzione było i przyzwyczailo się do oprawcy ? Kto by się nie przyzwyczaił po 19 latach czy 18 gnicia w piwnicy.  Trzeba uważać. I nie szperać w rzeczach niebezpiecznych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Syndrom Sztokholmski coś Ci mówi ? Jak dziecko uwięzione było i przyzwyczailo się do oprawcy ? Kto by się nie przyzwyczaił po 19 latach czy 18 gnicia w piwnicy.  Trzeba uważać. I nie szperać w rzeczach niebezpiecznych. 

No to własnie brzmi jak same groźby, nie uważam, żeby czytanie w publicznych wypożyczaalni było takie niebezpieczne a jeśli ty tak twierdzisz to coś się za tym kryje. 

Zwalniam cię z troski o moja osobę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Także jeśli prowokujesz tepaku . To prowokuj ale nie mnie.  

Jakaś nerwowa się zrobiłaś, pewnie też tam figurujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to własnie brzmi jak same groźby, nie uważam, żeby czytanie w publicznych wypożyczaalni było takie niebezpieczne a jeśli ty tak twierdzisz to coś się za tym kryje. 

Zwalniam cię z troski o moja osobę. 

Zrobiłam screena byś mnie czasem nie podała 😄 ale serio . Sprawdzić ,upewnić się można.  Ale wszystko z dystansem.  Skąd wiesz kim On dziś jest w środku ? Jeśli nikim niebezpiecznym . Sprawdź ,upewnij się . Będziesz wiedziała.  Ale wiesz chyba o czym mówię ? Jeśli narazisz się pewnym ludzia to nie ma zmiłuj . Miałam 16 lat.  Była Lumia i na dowód ... Cygan w samochodzie mi przyłożył straszaka do głowy.  Serce w gardle i tylko w dół spojrzałam - łzy ! Kumpel go popchnął " ku!rwa co Ty robisz ...u . Byliśmy w Częstochowie . Ten facet dziś siedzi.  Maszyny pieprzone z synami rozbrajał ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam screena. Nie zadaję się z przestępcami ani bandytami i w ogóle zachowuję daleko idącą ostrożność, tak więc odpuść sobie jeśli się tak o mnie troszczysz. Zapewniam cię że wiem co robię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakaś nerwowa się zrobiłaś, pewnie też tam figurujesz. 

Przeczytaj.  Jeśli to ktoś nie groźny.  Przeczytaj.  Na spokojnie.  Dowiedz się.  Ale jeśli zawsze Go pociągały brudne interesy - odpuść.  

Po za tym chyba za bardzo jestem człowiekiem takim że nocha nie wpycham w cudze sprawy.  Może się nudzisz. I nie wiem co Ci to da że będziesz wiedzieć tylko tyle " a to K..u .r.wa cwaniak i farciarz . Ja to stara kopa ! Udało mu się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja też mam screena. Nie zadaję się z przestępcami ani bandytami i w ogóle zachowuję daleko idącą ostrożność, tak więc odpuść sobie jeśli się tak o mnie troszczysz. Zapewniam cię że wiem co robię. 

Dlatego jeśli wiesz masz mózg - to nie zadawaj pytań.  Bo odpowiedź masz na samej górze.  Nawet gwiazdy Hollywood czy Jackson nie oszukali wieku.  Nic więcej jak powiązania i mafia.  Znajomości ponad skalę a i One mogą się rozwalić i każdy w pie /rdlu wyląduje jak nie kara śmierci czy izolatka i inne za granicą drastyczne środki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Przyjmuję twój przekaz a zrobię co będę uważać za słuszne, tylko nie pojmuję czemu mnie tak od tego odwodzisz? Raczej się nie znamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlatego jeśli wiesz masz mózg - to nie zadawaj pytań.  Bo odpowiedź masz na samej górze.  Nawet gwiazdy Hollywood czy Jackson nie oszukali wieku.  Nic więcej jak powiązania i mafia.  Znajomości ponad skalę a i One mogą się rozwalić i każdy w pie /rdlu wyląduje jak nie kara śmierci czy izolatka i inne za granicą drastyczne środki. 

Zaraz

ty go znasz? Na jakiej podstawie robisz aluzje do znajomości za granicą?  

Ja się nie dam zastraszyć i idę na policję w najbliższym możliwym terminie. 

Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie jestem taką wywłoką jak ty, która wsiada obcym facetom do samochodów. Tak a propos mózgu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zaraz

ty go znasz? Na jakiej podstawie robisz aluzje do znajomości za granicą?  

Ja się nie dam zastraszyć i idę na policję w najbliższym możliwym terminie. 

Żegnam.

Nie , nie , nie 😅 nie wchodzę z Tobą w dyskusję . Ja tu o gwiazdach śpiących na kasie własną rzetelna praca włożona w sukces a Ty mi o chlystku który jakims  rzekomym cudem ( A CUDA SIE ZDARZAJA DLATEGO TEN TEMAT BIORE NA POWAŻNIE) Miał podmienić PESEL i wiek . 

Na pały proszę 997 ! 😄

Co za down ( za obraze to mi możesz zrobić ) minetke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie robię takich rzeczy były ubeku kryjący się pod nickiem anastazja. Na nic twoje groźby, tak, udam się do IPN i na policję, tym bardziej że próbujesz mnie zastraszyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I nie jestem taką wywłoką jak ty, która wsiada obcym facetom do samochodów. Tak a propos mózgu. 

Hm dziewczynko . Ja mam brata.  Brat miał kumpli.  Kumpel kumli.  Mojego brata nie było . Musiał załatwiać ważna sprawę.  

Nasi wspólni kumple łącznie ze mną pojechali z kumplami kolenymi  czyli Nim i gdybym ich i mojego brata nie miała x lat temu to nie wiem czy bym dziś z Tobą pisała 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×