Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

viceklita

add COVID-19 zdradzę pewną rodzinną tajemnicę

Polecane posty

najwyżej się ze mnie pośmiejecie, że stary dureń wymyśla jakieś bzdury i pierdoły ale nie ważne, najwyżej się pośmiejecie a być może moja propozycja uratuje kilka istnień, 

ponieważ 'człowiek' jest najważniejszy ,

zatem, 

jak wiecie z historii w roku 1919 w Polsce i w Europie panowała ogromna pandemia GRYPY, pisała o tej pandemii pani Gessler znana restauratorka , że w Europie zmarło ponad 40 milionów ludzi 

i jak wtedy wpadli na pomysł aby się wyleczyć 🙂

mój pra-pradziadek walczył w legionach polskich i w czasie I W.Św. 

aby się wyleczyć z GRYPY lub ZAPALENIA PŁUC to w tamtych czasach HUTY SZKŁA zaczęły produkować SZKLANE BAŃKI - do szklanej bańki wystarczyło nalać trochę spirytusu i podpalić spirytus, 

stosowano również palący się denaturat i ten 'palący spirytus' w bańce przykładano do pleców pacjenta, 

jeszcze 30 lat temu u moich DZIADKÓW widziałem takie bańki schowane pod łóżkiem , komentowali że to na wypadek choroby , 

te BAŃKI wyleczyły moich pra-dziadków od zapalenia płuc , te BAŃKI SZKLANE znajdziecie u swoich Dziadków, w tekturowym pudełku powinno być 9 lub 12 sztuk. 

Pra-pradziadek zostawił dla mnie jeszcze jedną tajemnicę, nie powinienem tego robić ale jednak w sytuacji SZCZEGÓLNEJ Wam podpowiem, 

COVID-19 atakuje drogą 'kropelkową' , atakuje jak 'katar'  - sprawdzony przepis mojego Pra - dziadka , Dziadka i Ojca (obawiam się ludzi nie odpowiedzialnych) ,

sprawdzone wielokrotnie - trzeba w lesie znaleźć ogromne mrowisko i błagam nie niszczyć mrowiska !

na górze mrowiska należy położyć trzy lub cztery bawełniane CHUSTECZKI i poczekać ok. 30 minut aż mrówki się 'przespacerują po tych chusteczkach,  mrówki zawsze 

zostawiają 'ślad' po swoim spacerze na chusteczkach ,

poczekajcie te 30 minut, niech mrówki zostawią 'swoje ślady' ,

należy wdychać ten 'zapach mrówek' przez godzinę , dwie godziny , po TRZECH godzinach wdychania powinien u osoby 'chorej' powrócić zmysł WĘCHU i SMAKU 🙂

spróbujcie z tymi mrówkami i chusteczkami ale błagam, nie psujcie mrowisk , 

gdyby NIE ta pandemia to Nigdy w Życiu Nie dałbym tego przepisu na zdrowie 🙂

  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×