Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TwojaMuuza

Zastanawiam sie

Polecane posty

Dlaczego tak szybko wszystko mi się nudzi? Coś że mną nie tak? Czy zwykły leń że mnie a nie znudzona kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie leń,po prostu może jesteś typem kobiety która musi mieć szalone zainteresowania😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślę że nie leń,po prostu może jesteś typem kobiety która musi mieć szalone zainteresowania😂

Oj niee to szaleństwo zupełnie do mnie nie pasuje. Zainteresowania? No cóż tu akurat przyznaje że co miesiąc mogłabym mieć inne..tylko brakuje mi kogoś żeby mnie porwał w ten wir:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oj niee to szaleństwo zupełnie do mnie nie pasuje. Zainteresowania? No cóż tu akurat przyznaje że co miesiąc mogłabym mieć inne..tylko brakuje mi kogoś żeby mnie porwał w ten wir:)

Zawsze mogę spróbować Cię porwać w ten wir zainteresowań😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zawsze mogę spróbować Cię porwać w ten wir zainteresowań😂

Haha, po karczychu widzę żeś nie w moim typie:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Haha, po karczychu widzę żeś nie w moim typie:) 

Aj no chyba że tak😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę wynika to z dzisiejszego, mocno konsumpcyjnego stylu życia promowanego wszędzie. Polecałbym wyłączyć telefon na weekend, odstawić telewizor, zakupy itd, a zamiast tego pobyć odrobinę sama ze sobą, porozmawiać ze swoimi rodzicami, przyjaciółmi. Przeczytać jakąś mądrą książkę. Może tak na prawdę jeszcze nie wiesz co tak na prawdę Cię uszczęśliwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×