Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katarynkaa*

Wysokie bhcg a torbiel

Polecane posty

       Jestem bardzo poddenerwowana a, wizyta u gina w przyszłym tygodniu 🙈

Być może któraś z was miała podobna sytuacje 🙄

 

     Pod koniec stycznia miałam wizytę u gina który wykrył cyste na jajniku. Dostalam orgametril i 09.02 pojawił się okres. Od wizyty u gina nie było zbliżeń z mężem bo ciągle czułam ból w prawym boku gdzie znajduje się cysta (najwidoczniej przykładając głowice usg podrażnił to miejsce). Połowa marca, brak okresu, ale tłumaczyłam sobie to tym, że może dalej jest coś nie tak i zaczekam aż się pojawi. Minął tydzień, postanowiłam umówić się na wizytę ale dla świętego spokoju zrobiłam test który wyszedł pozytywnie 😲

      Byłam w wielkim szoku, wszystkie emocje zrobiły kumulacje bo nie spodziewałam się takiego wyniku. Krótko po zrobieniu testu lekki ból podbrzusza i krew 😵😞 

Nie było jej zbyt wiele, ale pierwsza myśl to że jesli była to ciąża to właśnie ja straciłam 😥

 

   Telefon do gina, wizyta na koniec przyszłego tygodnia z uwagi na obecną chwilę 🙈

       Wczoraj poszłam zrobić bhcg bo przeczytałam że torbiel może fałszowac wynik i być może nie było ciąży którą już oplakuje... Wynik powyżej 10 000 🤔

 

       Czyżby torbiel mógł tak podnieś poziom bety? Niewiem czy jest sens powtarzać badanie po tym krwawieniu które ustalo, zostslo drobne plamienie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×