Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piotr

Niezapomniana historia sprzed lat

Polecane posty

Miałem 20 lat. Kolegowałem się z takim Michałem. Był 2 lata młodszy. Znaliśmy się ze szkoły. Nie była to jakaś wielka przyjaźń. Zwyczajne kolegostwo. W wakacje 2009 r. Michał pierwszy raz zaprosił mnie do siebie. I tam poznałem jego zaje.bistą, mega atrakcyjną mamę. Miała 40 lat. Była szczupła, zgrabna i zadbana. Blondynka o pięknych dużych niebieskich oczach. Włosy miała ścięte krótko ale bardzo kobieco. Miała figurę klepsydry. Dużą ponętną pupę i wielkie piersi. Pamiętam jak nas sobie przedstawiał. Jak przeszyła mnie wzrokiem. Aż przeszedł mnie dreszcz zwłaszcza po pen.isie. Ona też zachowywała się w sposób kokieteryjny. Była w separacji z mężem od pół roku. Powiedziała że musi wypielić ogródek, ale bez pomocy będzie jej ciężko. Michał miał jechać na parę dni do ojca. Więc zaproponowałem że zostanę i jej pomogę. Chyba na taką odpowiedź czekała. Po Michała przyjechał ojciec. Ja w tym momencie poszedłem do domu przebrać się odpowiednio do robót ogrodowych. Gdy wróciłem w ogródku u Michała czekała jego mama. Miała na sobie krótką zwiewną su.kienkę na ramiączka. Nie miała stanika. Kiedy się schylała widziałem jej ogromne piersi. Potem odwróciła się tyłem. Trochę rozstawiła nogi i zaczęła pielić. Moim oczom ukazała się jej wielka pupa i wygolona ci.pka. Tak. Nie miała na sobie majtek. Dla mnie to było jednoznaczne zaproszenie do tego aby ją zer.żn.ąć. Przepieliliśmy ogródek. Jeszcze nigdy nie wyrywałem chwastów z takim wielkim zaangażowaniem. Po pracy zaprosiła mnie na herbatę i coś do zjedzenia. Potem usiedliśmy w salonie na kanapie. Wertowała mnie swoim przeszywającym wzrokiem. Mój pe.nis był już mocno twardy. Spojrzała na moje krocze i w tym samym czasie przygryzła wargi. Powiedziałem jej że jest bardzo piękną i pociągającą kobietą. Ona podziękowała za komplement. I odparła że ja też jestem przystojnym i s.exownym młodzieńcem i że wygłądam dojrzale jak na swój wiek. Zapytała co mi się w niej najbardziej podoba. Odruchowo odpowiedziałem że wszystko. Po chwili zwróciłem się do niej na Ty. I powiedziałem że ma niesamowite piersi i wyśmienitą pupę oraz ci.pkę. Przybliżyła się do mnie spojrzała głęboko w oczy i spytała czy już to robiłem. Odparłem że kilka razy z dziewczynami w moim wieku ale nigdy z tak cudowną i dojrzałą kobietą. Zapytała: a chcesz mnie skosztować? Odpowiedziałem bez wahania że bardzo tego pragnę. Powiedziała: więc zer.żn.ij mnie tu i teraz porządnie. Zaczęliśmy się całować. Powoli schodziłem do jej ogromnych piersi. Ona wstała przede mną i zdjęla su.kienkę. Miałem przed oczami jej wygoloną ci.pkę. Miałem ochotę ją pieścić. Zrobiłem to! Złapałem za pośladki i przybliżyłem do moich ust. Zacząłem całować jej łono. Lizać i delikatnie ssać łęchtaczkę. Jęczała z rozkoszy. Kiedy już ją porządnie wylizałem ona mi się odwzajemiła. Kucnęła przede mną. Rozsunęła rozporek i ściągnęła spodnie i bokserki. Ja ściągnąłem koszulkę. Była zachwycona moim pen.isem. Mam ok 20cm. Zaczęła go ssać. Najpierw delikatnie a potem coraz szybciej i bardziej namiętnie ździrowato patrząc mi się w oczy. Byłem w siódmym niebie. Rżn.ąłem ją na kilka sposobów. Klasycznie, od tyłu. Na jeźdźca z przodu i z tyłu... po wszystkim powiedziała że było jej cudownie i że już dawno nikt tak porządnie jej nie zer.żn.ął. Ja odparłem że dotychczas był to mój najlepszy sex. Potem wyjechałem do miasta na studia. Znalazłem pracę. I nie widziałem jej 11 lat. Ostatnio pojechałem do tej miejscowości odwiedzić starych znajomych. Byłem w sklepie i tam spotklałem ją. Wyglądała nadal bardzo ponętnie. Ucieszyła się na mój widok. Zamieniliśmy parę zdań. I zdradziła że do dziś wspomina nasz se.x jako jeden z najlepszych w życiu. I powiem wam że ja też. Do dzisiaj pamiętam smak jej mokrej ci.pki... jej ogromne cyc.e...kiedy je ssałem i rozpływam się. Tak bardzo chciałbym ją raz jeszcze zer.żn.ąć. Choć teraz mam dziewczynę a ona wróciła do męża to zdradziła mi w tym sklepie że i tak chętnie by to znowu ze mną zrobiła... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż też miałem przygodę ze starszą to trochę wątpliwa ta historia, kolega sobie pojechał wiedząc że Ty zostałeś pielić z jego matką ogródek? Przecież dla faceta to jasne że potem zechcesz przelecieć mu matkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michał nie wiedział, że zostaje. Rozmawiałem o tym tylko z jego matką. Jak ojciec po niego przyjechał ja poszedłem do domu się przebrać i dopiero wróciłem. A poza tym nie wszyscy są tak podejrzliwi jak ty albo tak kumaci😉 pozdro😉

 

Chociaż też miałem przygodę ze starszą to trochę wątpliwa ta historia, kolega sobie pojechał wiedząc że Ty zostałeś pielić z jego matką ogródek? Przecież dla faceta to jasne że potem zechcesz przelecieć mu matkę...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba się zabezpieczaliscie?

Z historii wynika że raczej ona to zaplanowała wiec pewnie miała co trzeba. Ja sam nie zdecydowałabym się ryzykować w takiej sytuacji, sam gdy zacząłem się całować z pewną starszą ode mnie laska to musiałem przerwać, ubrać się, pójść do żabki i wtedy skończyć, a w zasadzie zacząć. A wiadomo - instynkt jest taki silny że wytrzymałem samego calowania że przez 20 sekund i zacząłem dotykać jej piersi, a może po 2 minutach juz miała mnie w ustach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chciało mi się czytać, ale gratuluję

ps. zajebisty pretekst do pomocy, pielenie ogródka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie sztuczna historyjka. Jak z tanich erotyków pisanych przez amatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×