Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kinia3322

Czy jestem w ciąży?

Polecane posty

 

Ja też myślę, że 19 lat na dziecko, to za wcześnie, ale nie ze względu na mentalność, bo 17latek może się okazać bardziej dorosły od 35latka, tylko o ciało. Ciało jeszcze dojrzewa.

To jest odpowiedź do Gość333

 

Ja jestem zdania, że 19lat to jeszcze jest wiek, kiedy człowiek dojrzewa, więc ciąża nie jest czymś dobrym dla tego organizmu. A to, czy sobie ktoś poradzi rodząc w tym wieku, to już kwestia indywidualna.

 

Ta odpowiedź Lady jest do ciebie. Czytaj uważnie posty na które mi odpowiadasz, a potem dopiero zarzucaj mi, że mam się na coś zdecydować. Dwa razy napisałam to samo. Wyraźnie widać, że nie jestem przeciwna, czyli potwierdziłam wpis odnośnie autorki, ale ze względu na to, czy na to, lepiej w tym wieku w ciążę nie zachodzić, bo pod względem finansowym, czy mentalnym jest to sprawa indywidualna. Nie dopowiadaj mi czegoś, czego nie napisałam. A tym był wykład na temat ciąż młodych i starych kobiet, podczas gdy ja się odniosłam tylko do tego konkretnego wieku.  Nie interesuje mnie babcia twoja, czy twojego męża, bo to było coś, co miało robić za argument, a nie pykło. Czytasz nieuważnie, a potem szukasz dziwnych argumentów, żeby tylko wyszło na twoje. Nie ma tak, że wszystkie dziewczynki dojrzewają tak samo, a nigdy nie ma pewności, że 18latka zakończyła w pełni swój wzrost i nic z tym nie zrobisz. Możesz się pieklić dalej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 
. Co chcesz być solidarna ze swoją koleżanką, która ci robi wodę z mózgu na priv? Niektórzy jak widać są jak plastelina, łatwo nimi manipulować. 

Przepraszam, że co? Priv? Jakie priv? Jaka koleżanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie obecnie dość żywy jest temat starań, ja jestem po 2 cyklu straconym, monitoruje swoje dni płodne urządzeniem cyfrowym co pokazuje kiedy będzie najlepszy dzień na współżycie, określa jajeczkowanie na podstawie poziomu lh i pracujemy nad potomstwem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×