Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Unlan

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1022
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

266 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Chyba nie. On jest całym sobą, gębą, ujem, mózgiem za aborcją. Tekst jak kogoś nie stać na wycieczkę, szklanka wody zamiast, to absolutnie nie w stylu kogoś, kto uważa, że kobieta służy tylko do ru/chania. Prędzej by napisał, że jak nie stać na wycieczkę, to trzeba odpowiednio zabezpieczyć swoją zawartość majtek.
 2. Oni niech się lepiej wezmą za porody, żeby nie było niepełnosprawnych dzieci w powodu powikłań przy porodzie. I nie wiem, czy to będzie takie proste skorzystać z wycieczki. Terminowane ciąże, to nie tylko ZD, to kupa innych wad. Wad, przy których dziecko cierpi już w łonie. Wad, które nie dają szans na przeżycie, albo życie kilka miesięcy w bólu. A oni zachowali się tak, jakby to nie istniało.
 3. Czyżby twoja córka zwracała się dokładnie w ten sam sposób do koleżanki?
 4. A może miałaś w domu kupę pleśni na ścianach i inne kwiatki. A może to mięso w domu miałaś przyrządzane na obrzydliwych tłuszczach? Albo kupa stresu, która powodowała bardzo silne miesiączki? To nie mięso było przyczyną twojej anemii.
 5. Naughty wiesz co? Weź nie ściemniaj, albo napisz całą prawdę. Zapomniałaś wspomnieć, że twoje badania to głównie rozszerzona zwykła morfologia, a wit B12 bierzesz w tabletkach, czy zastrzykach, czy celowo pominęłaś ten fakt? Wszyscy weganie muszą brać apteczną wit b12. Choćbyś się za przeproszeniem zes/rała z komponowaniem wegańskich posiłków, to jej tak jej w ten sposób nie uzyskasz. Chyba, że kupujesz produkty specjalnie nią wzbogacane, ale to się niczym nie różni od tego czy kupisz wit B12 w aptece. Albo drożdże na kg wpierdzielasz, ale drożdże to grzyb, to nie wiem, czy się to pod roślinę zalicza. Soja, podstawa białkowa w diecie wegańskiej jest zdradliwa. Ze względu na kupę fitoestrogenów, nie powinni jej jeść mężczyźni i dzieci. Przeszłam kandydozę ogólnoustrojową, a moje wyniki tez były super. Białe krwinki delikatnie ponad normę, co może mówić o zwykłej infekcji i ob 1. To było wszystko. Reszta idealna Chcesz być weg/aninem? Ok, ale nie pierdziel jakie to super i jak to dzieciom służy. Bo nie służy. Jeszcze jedno. Kandydozę wyleczyłam żarciem. Zgadnij dokładnie czym? Ano mięchem i twarogiem.
 6. Za to ty tylko na fejsie i kafe, skoro nie wiesz co ci w wyszukiwarce może wyskoczyć. Widocznie sama z premedytacją chodzisz po takich prześmiewczych stronach, aby się pośmiać, skoro tak dobrze zorientowana jesteś po co ktoś tam zagląda.
 7. No i co z tego, że prześmiewcze? Chcesz komuś pomóc, albo pomocy szukasz, to wbijasz odpowiednie dwa słowa w przeglądarkę i wyskakują ci linki. A pomiędzy tym co szukasz znajdujesz takie właśnie prześmiewcze strony i masz prawo tam wejść. Nawet przeglądając ten temat, masz z boku taki mały dział: podobne dyskusje. Sama pomyśl, bo ja z tym problemu jak widać nie mam.
 8. Temat to prowokacja! Podobny już był. Też o kurtkę, buty itp. Kobita miała takie wymówki, żeby nie iść do pracy, że wszystkie tutaj się pokładały ze śmiechu. W jednym Yskra ma rację. Najpierw patrzy się po olx i innych stronach, a tutaj od razu na kafe, bez przejrzenia lokalnych ogłoszeń? Bez wniosku do opieki o zasiłek celowy? Bez jakiegokolwiek innego ruchu? Prowo jak nic. I to też prawda, że często to dej, daje naprawdę dużo. Dej mi ...enkę dla dziecka, zostaje mi w kieszeni 30-50 zł, dej mi buty dla dziecka, kolejne 50zł, których już wydawać nie trzeba. I tak zawodowe bezrobotne na zasiłkach mają na swój look.
 9. Wchodzi, bo może chce oddać potrzebującej matce śpiochy po swojej córce? I się srogo rozczarowała? To ci już do głowy nie przyszło. Nie tylko potrzebujące wchodzą na tego typu strony.
 10. No to dobrze mi się wydawało. Poszła od razu na kolana. U twojego dziecka była pozycja na czworaka, siadanie, raczkowanie, a u moich było siadanie, pełzanie, pozycja czworacza i raczkowanie. Ja nie raczkowałam w ogóle, tak samo jedna z moich sióstr. Skakałyśmy na tyłkach
 11. Aha. W ten sposób. Może temu jedne dzieci siadają wcześniej, drugie później, bo jednak pozycja czworacza przychodzi dziecku nieco później. Przed raczkowaniem twoje pełzało, czy od razu szło?
 12. Pewnie sama nie może mieć dzieci, albo ciebie nie trawi. Zostaw, niech się udławi własnym jadem. Jeśli nie zasłużyłaś sobie na taki tekst, to się jej wróci.
 13. Jak z pozycji na brzuchu? Przecież musi siąść na tyłku, to jak siada mając tyłek na górze? Moje z pleców obracały się na bok, zgninały się w pół i podnosiły. I tak jak u Agnieszki darcie "pyska" w wieku 4 miesięcy, żeby je posadzić. Obie.
×