Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nowawiki666

Lubi patrzeć jak robię to z innym. Czy to normalne?

Polecane posty

Po tym co dziś zobaczyłam jestem przekonana że mojego faceta podnieca kiedy go zdradzam z innym na jego oczach.. Wieczorem poszedł pod prysznic ja w tym czasie się przygotowałam. Kiedy wrócił do sypialni zobaczył mnie nagą na czwaraka z mega wypiętym tyłkiem w jego stronę z ...em Danego w moich ustach! Spojrzałam na jego twarz i zobaczyłam zadowolenie w jego oczach. Rozebrał się do naga i uklęknął przy mojej twarzy trzymając nabrzmiałego ...a w ręce.. nawet nie wiem kiedy się tak podniecił. Ale widziałam że go to bardzo kreci! Patrzyłam mu w oczy i namiętnie obciagalam grubego ...a Danego.  Po chwili powiedziałam żeby przytrzymał mi włosy bo wpadały mi do buzi. Liczył na to że jemu też zacznę obciągać. Ale nawet go nie musnęłam. Ssałam Danemu jeszcze jakaś chwilę a swojemu facetowi kazałam wylizać moją cipkę. Byłam mega podniecona, a na samą myśl że zaraz  będzie lizał mnie na dole poczułam że moja cipka jest już taka mokra że zaczęło mi z niej spływać aż po nodze.. Nigdy wcześniej nie miałam nic takiego. Po jakiś 10 min zabawy chciałam w końcu poczuć tego wielkiego fiuta w sobie! Dany był już na podlodze.. mój facet stał między jego nogami na wysokości kolan na baczność.. był taki nakręcony że jego fiut sprawiał wrażenie że zaraz eksploduje.. usiadłam na Danym i odrazu zaczęłam go mocno ujeżdżać.. złapałam swojego faceta za ...a razem z jajami.. i mocno ścisnęłam i coraz szybciej skakałam po ...ie Danego.. trwało to może 45 sek.. kiedy ... mojego eksplodował.. miałam spermę na twarzy i cyckach.. chwilę po tym dostałam mega orgazmu.. było mi tak dobrze że nie miałam zamiaru z niego schodzic.. i zaczęłam go ujeżdżać dalej.. myslalam że mój ma już dość i zostawi nas samych ale jego ... mówił co innego.. więc złapałam go i zaczęłam się nim bawic..wiedzialam ze zaraz będzie drugi orgazm.. zaczęłam jęczeć a ... mojego zaraz eksploduje po raz drugi.. doszliśmy w tym samym momencie.. nie spotkałam się nigdy żeby facet miał 2 orgazmy w tak krótkim czasie.. był mega zadowolony i ja tez.. wstalam popchnelam go na łóżko i usiadłam mu mokra cipka na twarzy.. czułam że się z niej wszystko wylewa.. nie wiem dlaczego to zrobiłam i co on sobie pomyslal.. ale kazałam mu wszystko dokładnie wylizac.. dociskalam mocno cipkę do jego twarzy tak że nie mógł oddychać i obserwowalam jak jego zflaczaly ... znowu zaczyna puchnąć.. ale to był już koniec podniosłam dildo-"Danego" z podłogi i kazałam mu iść je umyć. Wiem że to tylko sztuczny realistyczny ..... ale! Czułam się jak w trójkącie i wyobraźnia robiła swoje.. zauważyłam że nic mnie tak nie podnieca jak myśl że mogę się zabawiać z dwoma fiutami jednocześnie.. 
Pytanie do was czy to coś zlego że tak bardzo podnieca mojego faceta widok innego fiuta w moim tyłku? Myslalam że będzie o niego zazdrosny i sam mnie przeleci że nie pozwoli mi go włożyć.. 
I co myślicie że to tylko fantazja czy naprawdę pozwoliłby innemu facetowi zepchnąć ...a do moich ust??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×