Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wkonrad081

Używany 4x4

Polecane posty

Zastanawiam się co ciekawego nabyć z uzywanych samochodów ale takich bardziej w teren. Bywa, że jeżdżę po lasach, w bardziej podmokłych terenach, więc zwykła osobówka za bardzo się zakopuje i często nie daje rady. Potem bez wyciagania z pomocą innych jest problem. A takie drogi w mojej okolicy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna i dobra terenówka nie musi być droga. Te starsze są na pewno lepsze. Tak mówi mój chłop 🙂 Ma starego Patrola i sobie bardziej ceni niż te nowe konstrukcje. W terenie niezastąpiony. Oczywiście coś tam do niego dokładał. Dolot powietrza i to coś z liną z przodu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na budowie kierownik budowy miał L200. Porządna maszyna. A to coś z przodu 🙂 to wyciągarka. Miał u siebie zamontowaną wyciągarkę kangaroowinch - mocny sprzęt z tego co widziałem w działaniu. U mnie teren podmokły, więc czasami nawet L200 musiał sie wspomagać po deszczach.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

U mnie na budowie kierownik budowy miał L200. Porządna maszyna. A to coś z przodu 🙂 to wyciągarka. Miał u siebie zamontowaną wyciągarkę kangaroowinch - mocny sprzęt z tego co widziałem w działaniu. U mnie teren podmokły, więc czasami nawet L200 musiał sie wspomagać po deszczach.

L200 to fajna maszynka. W dobrej cenie jak widzę. Coś co mi sie podoba. A jaki model tej wyciągarki masz? Bo trochę tego na rynku jest

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.04.2020 o 18:20, wkonrad081 napisał:

L200 to fajna maszynka. W dobrej cenie jak widzę. Coś co mi sie podoba. A jaki model tej wyciągarki masz? Bo trochę tego na rynku jest

Wiem. Maszynka fajna. Stara wersja, nie z tych nowych. A wyciągarka to kangaroowinch K12000. To taka co maksymalnie prawie 5,5 tony ciągnie. Czaami lepiej mieć trochę więcej niż mniej 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2020 o 19:12, brzozowskiS napisał:

Wiem. Maszynka fajna. Stara wersja, nie z tych nowych. A wyciągarka to kangaroowinch K12000. To taka co maksymalnie prawie 5,5 tony ciągnie. Czaami lepiej mieć trochę więcej niż mniej 🙂

5,5 tony to całkiem niezłe parametry. Wydaje mi się że ich sprzęt jest tez montowany w wozach strażackich, gdzieś widziałem taka informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.04.2020 o 12:51, brzozowskiS napisał:

U mnie na budowie kierownik budowy miał L200. Porządna maszyna. A to coś z przodu 🙂 to wyciągarka. Miał u siebie zamontowaną wyciągarkę kangaroowinch - mocny sprzęt z tego co widziałem w działaniu. U mnie teren podmokły, więc czasami nawet L200 musiał sie wspomagać po deszczach.

O właśnie o wyciągarkę mi chodziło 🙂 L200 całkiem fajna maszyna, kilka takich widziałam w terenie. Kangaroowinch też mi znana marka ze zlotów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×