Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej dziewczyny, prawie dwa lata temu urodziłam zdrową dziewczynkę, od 2 miesięcy staramy się z mężem o drugie dziecko, stosunek miał miejsce 12 dni temu, czy w drugiej ciąży są już możliwe odczuwalne objawy? Od kilku dni mam nudności, praktycznie raz albo dwa razy dziennie (o różnych porach dnia), mam dość silne bóle głowy, podczas silnego stresu odczuwam nudności (nigdy tak nie mialam), odczuwam ciągły silny głód, i dosyć silny ból jak na miesiączkę a do tego jest jeszcze trochę czasu.. Czy jest możliwość że się udało? Wiem że muszę zrobić test ale okres dopiero za 9 dni.. A ja już nie wytrzymuje z ciekawosci, jak to było u was w drugiej ciąży? Czy możliwe jest że zaszłam w ciążę? Pozdrawiam :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka

A ja uważam że będą bliźniaki, parka. Też na 100 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty się módl żebyś w tej ciąży nie była bo kto teraz cię przyjmie i będzie ciążę prowadził? Będziesz chodzić po laboratoriach, przychodniach i narażać siebie i innych na zakażenie wiadomo czym.Więcej odpowiedzialności za siebie i własną rodzinę przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My teraz przy drugiej ciaży staramy się z wykorzystaniem monitoringu owulacji, nie mogę u lekarza to w domu się wspomagam, mam cyklotester myway 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×