Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mam 18 lat i chciałabym zapytać o to czy jest możliwe to, że jestem w ciąży. Z chłopakiem odbywałam ostatni stosunek 22 lutego. Mój partner był na kilka sekund w środku bez zabezpieczenia. Mówił też, że miał prę ejakulat na penisie. Wyszedł jednak po dosłownie 5 sekundach i jakieś 10 sekund później miał wytrysk, ale nasienie nie miało kontaktu z moim ciałem.
Według kalendarzyka miałam od 26 lutego do 6 marca dni płodne. Dodam również, że w te dni czułam się słabo i zrobiłam badanie krwi 4 marca, czyli dzień owulacji. Na teście wynik HCG-BETA 1 wyniósł 0,100 mIU/ml. Po dniach płodnych poczułam się już o wiele lepiej.
Od 19 marca do 23 marca miałam okres. Był obfity i nie spóźnił się i trwał tyle dni co zazwyczaj.
Teraz od tygodnia czuje się znów słabo. Jestem senna, mam brak apetytu i mdli mnie lekko. Straciłam też w ostatnim miesiącu prawie 2kg.
Czy mam się czym martwic? Czy test z krwi był źle zrobiony? Również zawsze odbywałam stosunek z zabezpieczeniem i chcieliśmy z chłopakiem tylko na kilka chwil spróbować bez.
Dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×