Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RóżowyAmetyst

Bierzmowanie

Polecane posty

Dobry wieczór, wszystkim.

Od pewnego czasu zastanawiam się jak przekonać mamę,  bym mogła nie uczestniczyć w bierzmowaniu, a także w przygotowaniach do niego. 

Tata podchodzi do sprawy  z dużą wyrozumiałością. Uważa,  że to ja powinnam zdecydować jaką wiarą się kieruję. Jest chrześcijaninem, ale nie narzuca swoich poglądów innym. 

Moi rodzice nie mieszkają razem, nie mają także kontaktu ze sobą,  więc jakie kolwiek namawianie mamy przez tatę nie wchodzi w grę... 

Mam 14 lat i jestem pewna, że nie wierzę w Boga. Szanuję każdego człowieka, który ma inne poglądy na ten temat i w moim pytaniu nie chcę urazić osób wierzących. 

Mam bardzo silny uraz do kościoła, o którym moja mama nie wie i nie chcę,  by się dowiedziała. Bierzmowanie uważam (w moim orzypadku) za niepotrzebną stratę czasu - wolałabym poświęcić go na naukę, która jest dla mnie najważniejsza. 

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zalezy jaka jest mama.  Jezeli nie chodzi do kosciola i nie przestrzega przykazan to mozesz porozmawiac o hipokryzji i zlym przykladzie.

Niestety moja mama jest wierząca, a przynajmniej udaje taką przy swojej mamie. Myślę, że gdyby właśnie nie babcia, która kocha Boga całym sercem - mama nie naciskałaby na to bierzmowanie...😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×