Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzbca

Test ciążowy? Dobrze zrobiony?

Polecane posty

Cześć :classic_wink:

Ostatnio miałam problemy z cyklem i chciałam się upewnić, czy aby na pewno nie jestem w ciąży, raczej to wykluczałam, ale zrobiłam dzisiaj test (3 tygodnie po zbliżeniu, miałam miesiączkę, aczkolwiek jej przebieg mnie zmartwił i chciałam sprawdzić). Wyszedł negatywny, ale przy aplikowaniu próbki moczu tą pipetką powstały pecherzyki powietrza. Czy mogło mieć to jakiś wpływ na wynik testu? Dziękuje z góry :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby  nie powinno być pęcherzyków powietrza ale czy to by mogło wpłynąć na wynik testu.. Najlepiej kup kolejny test dla spokoju.  A już najpewniejsze to zrobić test z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niby  nie powinno być pęcherzyków powietrza ale czy to by mogło wpłynąć na wynik testu.. Najlepiej kup kolejny test dla spokoju.  A już najpewniejsze to zrobić test z krwi.

Chyba nie dodała się moja odpowiedź, więc piszę jeszcze raz.

Nie mam możliwości wykonania testu z krwi, bo mam kwarantannę. Ale postaram się poprosić kogoś o kupienie jeszcze jednego testu 🙂 

A mam jeszcze pytanie, czy test może być wiarygodny, jeśli dałam tylko jedną kroplę moczu? Robiłam bobo-test. Może i głupio się pytam, ale pierwszy raz robiłam test i czuję się strasznie nierozeznana w tym temacie :classic_biggrin: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że powinno się dać tyle kropel ile jest napisane w instrukcji. Jedna kropelka to raczej za mało...  poproś kogoś o test paskowy, poranne siusiu do czystego najlepiej szklanego naczynia zamacza się do odpowiedniego poziomu i tyle. A jeśli ten z pipetką to trzymać się tego co jest w instrukcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórzyłam test, znowu płytkowy. Dałam 4 krople, wyszedł znowu negatywny. Pęcherzyków powietrza nie było. Teraz powinno być ok? Mam nadzieję, że tak :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×