Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mam_Dobry_Gust

Tureckie serialiki to badziewia z dołującą muzyką - prawdziwe telenowele są tylko latynoskie!

Polecane posty

Bohaterki tureckich seriali to świętoszkowate śnięte ryby, które wstydzą się pokazać pępek czy większy dekolt, a sceny miłosne ograniczają się do całowania i przytulania. A muzyka wywołuje depresję - same ponure, smętne jęczenia. Zupełnie inne są telenowele latynoskie - tamtejsze kobiety są seksowne, wyzwolone, namiętne, sceny miłosne kipią erotyzmem, a muzyka porywa do tańca! Nie rozumiem czemu Polakom tak się popsuł gust💩 Dlatego dziękuję Bogu za Internet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że Turcja to MUZUŁMAŃSKI kraj.

Tam kultura jest inna.

No i dobrze, byłoby nudno gdyby wszyscy byli tacy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.04.2020 o 01:52, Mam_Dobry_Gust napisał:

Bohaterki tureckich seriali to świętoszkowate śnięte ryby, które wstydzą się pokazać pępek czy większy dekolt, a sceny miłosne ograniczają się do całowania i przytulania. A muzyka wywołuje depresję - same ponure, smętne jęczenia. Zupełnie inne są telenowele latynoskie - tamtejsze kobiety są seksowne, wyzwolone, namiętne, sceny miłosne kipią erotyzmem, a muzyka porywa do tańca! Nie rozumiem czemu Polakom tak się popsuł gust💩 Dlatego dziękuję Bogu za Internet!

Ja myślę, że to jest odgórnie kontrolowane. W serialach latynoskich był Bóg, miłość, wartości, moralność a teraz to nie jest promowane. Tam dobra kobieta rodziła dzieci, zła nie chciała. Jak wyobrażasz sobie to dziś kiedy niby dobre kobiety krzyczą o prawie do aborcji? ;))  Spycha się wartości.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jest zakaz. Wcale nie chodzi o gust.

A jakie latynowskie polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×