Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Załamana251288

Eks

Polecane posty

Witam poszukuję pomocy w sprawie mojego eks opiszę w skrócie o co mi chodzi, a więc dwa dni temu gdy położyłam się spać nagle zaczęłam myśleć o swoim byłym z którym nie mam żadnego kontaktu i nie jesteśmy już razem od 12 lat. W tamtym roku próbowałam nawiązać kontakt ale niestety bezskutecznie napisał mi że nie chce ze mną rozmawiać i mam dać mu spokój zrobiłam to i nie szukałam już jakiegokolwiek z nim kontaktu.  Sama nie wiem czemu tak nagle zaczęłam o nim myśleć i nie wiem dlaczego akurat o nim może wy mi powiecie o co tu chodzi bo dałam sobie z nim spokój już po tym jak napisał mi w smsie, że mam dać mu spokój ale dlaczego nagle dwa dni temu o nim myślałam, nie wiem czy da się to jakoś wytłumaczyć bo z tego co czytałam na innych forach to piszą że ten ktoś ściąga nas myślami i że też o nas myśli. Miał ktoś podobnie i może mi opisać swoją sytuację i jak to się skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością jeśli chodzi o ostatni wątek - o Tobie nie myśli.  Dał Ci wyraźnie do zrozumienia.  Dlatego lepiej dla Ciebie by było - zapomnieć.

Jeśli chodzi o sprawę że Go wspominasz to czasem tak jest : że dawne osoby się wspomną , przyśnią , człowiek się zastanawia co u kogoś słychać a nawet zatęskni.  

Musisz mieć na uwadze to że 12 lat to nie 1 dzień.  To kopę czasu.  I ludzie się zmieniają.  On już prawdopodobnie nie jest tym samym człowiekiem jakiego sobie wyobrażasz w głowie i znałaś.  I lepiej do starych czasów w życiu nie wchodzić.  Z tego nigdy nie ma nic dobrego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szukasz na siłę powodu uzasadnienia sobie ,że jest w tym znak i trzeba dalej szukać z nim kontaktu. NIE ,odpuść i zajmij się czymś co zabierze te myśli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej samej rzeki nie wchodzi się 2 razy. Dał ci dosadnie do zrozumienia że chce się od ciebie odciąć.Zajmij się czymś pożytecznym, hobby,wolontariat itp.Po co rozpamiętywać coś czego już nie ma i nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×