Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej dziewczyny! Mam straszny problem i przeczytajcie proszę. Mam 19 lat od niedawna zaczęłam stosowa lek naraya plus. Ostatni raz uprawiałam sex 8 marca (Bez zabezpieczenia) po czym zapomniałam wziąć tabletek (różowych z drugiego tygodnia) 12 i 13 marca. 14 marca dostałam plamienia związane z pominięciem tych tabletek. Jestem ostatnio w stresie wiec wymioty i lekkie zawroty głowy oraz nudności mam przez stres. Plamienie trwało do niedzieli 29 marca. Potem dostałam silne krwawienie (w dzień w którym powinnam dostać okres) i trwało ono przez 2 dni a w 3 dzień było strasznie lekkie brązowe plamienie. Teraz już nie mam nic a strasznie boli mnie podbrzusze. Dodam ze mój okres zawsze trwał tydzień. Proszę o pomoc! Czy mogę być w ciąży? Ile plemniki przezywają w kobiecie podczas antykoncepcji? Proszę o szybka odpowiedz! 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze razem z partnerem uprawialiśmy sex przez około 2 lata bez zabezpieczenia. A on we mnie nigdy nie kończył i ostatnio również mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nikłe szanse na ciąże w tym wypadku. jak lubicie seks bez zabezpieczenia, bo nie chcecie prezerwatywy, to może w zastępstwie diafragma dopochwowa i żel byłaby odpowiednia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym skonsultowała się z lekarzem. Raz mi się zdarzył okres 12 dni bardzo obfity i to było pęknięcie torbieli. Za długo trwał by to olać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×