Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mediv13

Brak więzi emocjonalnej

Polecane posty

Witam, mam pewien problem. Poznałem przez internet klika miesięcy dziewczynę. Od razu złapaliśmy kontakt, super nam się rozmawia oraz na spotkaniach też jest mega fajnie. Jednak brakuje tego czegoś. Problemem jestem ja ponieważ jestem zamknięty w sobie i mam problemy z okazywaniem emocji. Odbyłem rozmowę z dziewczyną i powiedziała mi jasno, że brakuje jej tej więzi emocjonalnej między nami. Nie przekreśliła mnie od razu i widać, że jej na mnie zależy i cały czas rozmawiamy na ten temat. Określiła się jednak jasno, że jak to się nie zmieni to będzie chciała zrezygnować bo nie umie być w związku z kimś z kim nie ma więzi emocjonalnej. Ja zdałem sobie sprawę, że tak naprawdę nawet nie potrafię do końca przekazać drugiemu człowiekowi tego co czuje i chyba mam problem z opisywaniem uczyć. Nie chciałbym jej stracić bo naprawdę darze ją silnym uczuciem, mógłbym nawet powiedzieć że ją kocham i dzięki niej zdałem sobie sprawę jakie mam problemy. Jednak tak jak pisałem wcześniej, ona nie może wejść na etap związku ponieważ czuje ode mnie blokadę emocjonalną, a chyba mam blokadę ponieważ nie wiem czy jestem w stanie się otworzyć na kogoś z kim nie jestem w związku. Poważnie się zastanawiam nad jakimś psychoterapeutą bo serio nie wiem od czego zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś introwertykiem. Czujesz że kochasz. Nie powiesz tego i nie potrafisz okazywać uczuć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×