Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qwertyuiop12

ZAZDROSNA PRZYJACIÓŁKA- JAK REAGOWAĆ?

Polecane posty

Na wstępie dodam iż nie mogę urwać z nią kontaktu ponieważ jest dziewczyną brata mojego chłopaka.

Kochani mam okropny problem tym jak reagować na zachowania z jej strony.  

Ciągle próbuje mi udowadniać, że jej facet jest lepszy, podaje argumenty które źle wpływają na obraz mojego partnera, a także pozwala sobie go czasami obrazić. Co powoduje, że mam ochotę oczywiście się kłócić i podważać jej zdanie. Ostatnio się hamuję, uspokajam się i mówię sobie , że nie muszę jej nic udowadniać. A ona wręcz przeciwnie, tak jakby chciała pokazać, że jej facet najlepszy a wszyscy do okola są przeciwko niemu (bo tu jest też niestety problem, że mojego faceta tak jakby lepiej traktują rodzice, i tylko ona jedyna mówi odmienne zdanie o nim) Oczywiście te sytuacje, zdarzają się raz na jakiś czas, ale ostatnio gdy miałam dość przebojowy epizod ze swoim parterem, mam wrażenie że się to nasiliło. Ciągłe porównania, że jej facet przynajmniej tego nie robi itp. Gdy powiedziałam jej że mnie to nie obchodzi, zaczęła brnąć w to dalej. Mam też dość nerwowy charakter i niestety źle to znoszę. Od razu robi mi się gorąco i po prostu jestem zła, bo nie rozumiem po co  takie gadanie. Nigdy nie powiedziałam jej o tym wprost, I zawsze jak mi o tym mówi to podczas innego tematu i tak to wtrąci. I przez to sama juz nie potrafię cieszyć się jej szczęściem, źle się czuje w jej obecności. Chciałabym się jej pozbyć z mojego życia ale nie mogę, nasze związki są poważne i zmierzają w kierunku takim że prawdopodobnie będziemy tą rodziną, i jeśli to tak będzie wyglądać całe życie, to muszę się nauczyć jakoś reagować na to. Proszę dajcie mi jakieś rady, żeby ona się jakoś uspokoiła, albo chociaż co mam jej odpowiadać na tego typu zaczepki.  nie chcę jej mówić wprost, bo ona się uruchomi i jeszcze wyjdzie tak,że stracę dobry kontakt z bratem mojego partnera i będą zgrzyty z przyszłą rodziną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie reaguj, ona specjalnie szuka uwagi i próbuje prowokować kłótnie bo widzi że "połykasz haczyk". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×