Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, mam problem i nie za bardzo wiem co robić. Nosiłam aparat stały i po zdjęciu ortodonta założył mi za zębami drucik. I pare dni temu drucik mi się odkleił, a że koronawirus jest, wszystkie gabinety są pozamykane, a nawet jeśli by nie były to troszkę boje się isc w obecnej sytuacji. W każdym razie zęby  zaczynają mi się przekrzywiać do stanu jaki był przed noszeniem aparatu. Czy jeżeli poczekam jeszcze trochę to później będzie można wyprostować zęby odpowiednio Doklejając drucik ?bo obawiam się ze może mi założyć aparat stały ponownie. Bardzo proszę o odpowiedzi i z góry dziękuje ) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie musisz znaleźć ortodonte bo cofniesz się w leczeniu. Lepiej teraz zapłacić za 1 wizytę niż wydłużyć leczenie o kilka, takie jest moje zdanie. Zęby szybko się rozchodzą do pierwotnego stanu. Jesli zdecydujesz sie za miesiąc sprawa bedzie powazniejsza (i z koroną na miescie i z twoim uzebieniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej udać się do dobrego ortodonty. Ja chodziłam do Eurodental w Warszawie i jestem bardzo zadowolona z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×