Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Batou

Siedzenie w domu zaczyna mnie w..

Polecane posty

Gość Batou

Nie wiem kiedy moja praca ruszy, iść nie ma gdzie poza parkiem. Spacerów mam już dość. Filmów już też a książki niedługo mi się skończą. Teraz po fajki skoczę i całe moje wychodzenie na dzisiaj, prze...e. Zaczyna mnie jeszcze nuda dopadać. Jak to znosicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Te twoje wypociny są żałosne, ni tu  się śmiać ni płakać. Nara. 

To na chooj zadajesz sobie trud by je przeczytać a następnie odpowiedzieć? Huh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie marnuj na nią czasu, ona ma problemy psychiczne

I z tego względu mnie obserwujesz na Kafe. Specjalizacje z psychiatrii czynisz jak mniemam. Haha jaki odpad ludzki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

powiedział twój stary do twojej starej gdy cie zobaczył w szpitalu 😆

Te teksty jak rozumiem stanowią  dowód twojego psychicznego dobrostanu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

Książki mi się zaczynają kończyć. Nie mam tetrisa ale zacząłem grać w Life is Strange. Polecano mi i rzeczywiście dobra gra tylko za dużo ostatnio grałem i granie mnie zaczyna nudzić. Ale pod oknem słyszę że ludzie powoli odpuszczają z izolacją, chyba zaczynają mieć dość. Od godziny jakieś dziewczyny pogaduchy sobie robią na chodniku. Mojemu sąsiadowi to odbijało na początku tygodnia. O północy demolkę mieszkania z wściekłości dwa razy zrobił i policja do niego przyjeżdżała. Potem policja w dzień go odwiedzała by nie czuł się samotny i mu jakoś przeszło. Serio patrol do niego przyjeżdżał tak na godzinę go odwiedzić i sobie gadali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak. Za to twoje teksty o oświeconych jajach psa nocą które dzisiaj napisałaś, albo twoje fantazje o kazirodczym ped0filskim obciąganiu pały, teksty o fekaliach, teksty o seksuanlości zwierząt nie bardzo.

Lubisz literaturę faktu. Rozumiem. Cieszę się ze jestem twoja ulubiona pisarka. Autografów nie rozdaje. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A szkoda. Bo papier toaletowy mi się skończył XD

Iks de heheszek kowbo nadal na poziomie umysłowym 6 latka. Zawsze w formie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

... kafe jebnięte 😄 Jak zwykle pyskówa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zatem ped0filko dla ciebie to i tak za wysoki poziom 😄

Lubisz się oszukiwać. Idź zwał w skarpetę mając przed oczami swą krasz nimfetę. Ola je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba uciekać od miasta rowerem a nikt CI tego nie zabroni. Ja zrobiłem ponad 100 km dziś i wczoraj i nikt mnie nie zaczepiał że jeżdżę. Pełno aut jeździ a co oni to święte krowy? Mają jakiś cel w tym ważny? Dzisiaj niedziela i nadal jeżdżą, jeżdzą sobie w odwiedziny dokąd chcą, tak dla rozrywki jeżdżą tyle że zamnięci w puszkach ale jak już wyjdzie to kilka osób naraz, to chyba większe zagrożenie niż samotny rowerzysta z dala od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak masz jakieś obawy to: zabierasz ze sobą parę zrobionych maseczek i w razie czego mówisz, że jedziesz skądś dokądś tam zawieźć je i je transportujesz do rodziny. Ja tak zrobiłem dziś ale nie było potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A moim zdaniem. Ktoś kto napisał "Te teksty jak rozumiem stanowią  dowód twojego psychicznego dobrostanu. " a po chwili dodaje "Idź zwał w skarpetę mając przed oczami swą krasz nimfetę. Ola je"jest hipokrytą i sam ma poziom 6 latka.

A to że twój ojciec tak się zwracał do twojej matki jak ty teraz do ludzi z neta... to nie mój problem.

Nie sraj się. Wróć do pisania o mojej pedo bo myślenie nad bardziej złożonymi tekstami wychodzi ci ciężko jak gowno podczas zaparcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×