Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia.bar01

Sposób by schudnąć, co mi pomaga?

Polecane posty

Witam serdecznie,

wazylam 78kg. Teraz 73kg. Schudłam 5kg, a jak to sie stało... ?

Od wrzesnia 2019 zauwazylam, ze zaczelam tyc, glownie w okolicach brzucha i ud. Spodnie zaczely byc opiete bardziej niz normalnie, nie spodobalo mi sie to. Przyczyna tego wszystkiego byla zmiana pracy, juz nie chodzilam do pracy 1,5km dziennie a musialam dojezdzać do niej komunikacja miejska, gdyz zmienila sie siedziba firmy. Tym sposobem dodałam sobie kilogramów przez siedzenie doslownie :(

Od lutego zaczelam wszystko zmieniac kiedy waga pokazala 78kg :-( na osobe ktora ma 165cm:-( zaczelam jesc 4 posilki dziennie i nie podjadac. ze wzgledu na siedzaca prace i obowiazki oraz dom i dziecko nie moglam sobie pozwolic na cwiczenie które zajmuja 40 min ale zaczelam robic 150 przysiadow dziennie (procz niedziel) i to podziałało :D a w dodatku uzylam jednego specyfiku ktory polecila mi kolezanka ktora prowadzi zajecia fitness... a mianowicie BurnBooster wspomagający spalanie tkanki tłuszczowej i przyspieszają metabolizm, tak! nawet przy moim trybie zycia.

Mówie Was świetna sprawa! 2x dziennie 20 min przed posilkiem :D Tym sposobem schudlam 5kg od lutego czyli w jakies 2 miesiace. Wydaje mi sie ze to calkiem niezly wynik, jak sądzicie ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez korzystałam z BurnBooster. Poczatko myślałam, że to ściema, ale faktycznie działa. Schudłam 7 kg w 3 miesiąca. 

Także jeżeli ktoś się zastanawia to polecam 👌👌👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja tez korzystałam z BurnBooster. Poczatko myślałam, że to ściema, ale faktycznie działa. Schudłam 7 kg w 3 miesiąca. 

Także jeżeli ktoś się zastanawia to polecam 👌👌👌

 

Tak tak, dokladnie! To dziala ! 😄 ja nigdy nie bylam tak szczesliwa ze udalo sie zgubic nadprogramowe kilogramy. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Tak tak, dokladnie! To dziala ! 😄 ja nigdy nie bylam tak szczesliwa ze udalo sie zgubic nadprogramowe kilogramy. 😄

Zosia.bar01 obecnie korzysta z BurnBooster moja mama, ale dopiero 1 opakowanie. Schudła już -4 kg 👍 i co najważniejsze - ma problemy z kręgosłupem wiec nie może ćwiczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dietę a do tego  pomagają mi soki sportfood...są niezłe w smaku i przede wszystkim  fajnie sycą. czyli nie chodzę głodna. a to jest najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×