Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doris69

Romans po 50

Polecane posty

Jakiś czas temu odezwał się do mnie na Facebooku mój dawny powiedzmy przyjaciel Na początku nasze rozmowy były spokojne co słychać co się zmieniło u nas. Okazuje się że jest po rozwodzie mieszka i pracuje za granicą nie jest w żadnym związku Natomiast ja jestem mężatką mam dorosłe dzieci mam wnuki Związek z mężem powiedzmy że jest poprawny tzn miłość sie wypaliła żyjemy razem a osobno wieczory wyglądają tak ze ja w sypialni cos oglądam a on w salonie gra lub siedzi przy komputerze.Od kilku dni mój były delikatnie sugeruje spotkanie niby nie zobowiązujące ale nieoficjalne.  Mam mieszane uczucia co zrobić bo z jednej strony chciałabym i boję się Jezu jakie to banalne Boję się że po spotkaniu nasze dawne uczucie odżyje no właśnie o co dalej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może czasem lepiej nie ryzykować.   Mówisz że z mężem - miłość jest poprawna , masz wnuki.  Dzieci.  Rodzinę pełna.  Kawał życia pewnie przeżytego tak jak należy.  Czy warto psuć coś ? Co nie jest zle ? Spójrz ile ludzi nie ma szczęścia do miłości , przyjaźni.  Do czegokolwiek i marzyło by mieć stabilność.  Może warto ożywić w takim wieku z mężem relacje ? Zrobisz krok w przód , dopuścisz do spotkania to możesz tego żałować , zepsuć relacje rodzinne.  Podejrzewam że chcesz jeszcze raz - poczuć się kochana , ekscytacja.  - inaczej.  Może warto ten czas zainwestować by solidnie przemyśleć co nie pasuje w dotychczasowym związku , porozmawiać z mężem albo od tak nasunąć jakiś pomysł na wspólne wakacje , weekend gdy wszystko otworzą.  Odpocząć ,razem miło czas spędzić ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może czasem lepiej nie ryzykować.   Mówisz że z mężem - miłość jest poprawna , masz wnuki.  Dzieci.  Rodzinę pełna.  Kawał życia pewnie przeżytego tak jak należy.  Czy warto psuć coś ? Co nie jest zle ? Spójrz ile ludzi nie ma szczęścia do miłości , przyjaźni.  Do czegokolwiek i marzyło by mieć stabilność.  Może warto ożywić w takim wieku z mężem relacje ? Zrobisz krok w przód , dopuścisz do spotkania to możesz tego żałować , zepsuć relacje rodzinne.  Podejrzewam że chcesz jeszcze raz - poczuć się kochana , ekscytacja.  - inaczej.  Może warto ten czas zainwestować by solidnie przemyśleć co nie pasuje w dotychczasowym związku , porozmawiać z mężem albo od tak nasunąć jakiś pomysł na wspólne wakacje , weekend gdy wszystko otworzą.  Odpocząć ,razem miło czas spędzić ? 

To już raczej przesądzone że się z nim spotka i na pewno znajdzie sobie dobre usprawiedliwienie. Z kobietami tak już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja była wróciła do byłego po 10 latach ze mną bo nagle jej się odmieniło. Tyle warte są związki i ta cała miłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretta_
 

Jakiś czas temu odezwał się do mnie na Facebooku mój dawny powiedzmy przyjaciel Na początku nasze rozmowy były spokojne co słychać co się zmieniło u nas.

Twój przyjaciel jest sam. Niczym nie ryzykuje. Ty tak. On będzie dążył do czegoś więcej niż tylko spotkanie. Możesz sobie rozbić małżeństwo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretta_
 

To już raczej przesądzone że się z nim spotka i na pewno znajdzie sobie dobre usprawiedliwienie. Z kobietami tak już jest.

Z facetami tak samo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretta_
 

Oczywiście nie mówię o wszystkich kobietach.

Tak, zgadzam się. Tak jak i ja nie mam na myśli wszystkich mężczyzn.Jesteśmy tak różni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jesteśmy tak różni.

Dokładnie . Na pewno są kobiety za którymi warto wskoczyć w ogień 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Dokładnie . Na pewno są kobiety za którymi warto wskoczyć w ogień 🙂

W stroju strażaka albo hutnika😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oczywiście nie mówię o wszystkich kobietach.

No właśnie dlatego nie bądź pewny że jest przesądzone że się spotkam a jeśli nawet cxy spotkanie i rozmowa jest czymś złym nie trzeba od razu wskakiwać do łóżka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No właśnie dlatego nie bądź pewny że jest przesądzone że się spotkam a jeśli nawet cxy spotkanie i rozmowa jest czymś złym nie trzeba od razu wskakiwać do łóżka 

No własnie można się spotkać, żeby sobie porozmawiać. Może to spotkanie obudzi twojego męża ze snu zimowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×