Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

penny_dreadful

Mój chłopak mnie ukarał

Polecane posty

 

To nie ma totalnie nic do rzeczy, temat dotyczy czegoś zupełnie innego, bo nie mówimy tu o żadnym sprzedawaniu się. Chłopaka poznałam przez znajomych, zaczęliśmy się spotykać, zwyczajnie chodzić na randki 

Oczywiście bo ma za darmo. Za 10 lat zacznie płacić 19 +.  Krzywde się robi , . Młodej psychice.  Która się uksztaltuje na Pantofla  . Która już całe życie może być sługa Bożym.  W robocie , w relacjach międzyludzkich , gdziekolwiek.  Zawsze ma się sentyment do pierwszych w życiu związków , stracenia dziewictwa / prawicowa.  Także osobą młodą automatycznie w głowie - koduje i uważa że po części było słuszne.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Oczywiście bo ma za darmo. Za 10 lat zacznie płacić 19 +.  Krzywde się robi , . Młodej psychice.  Która się uksztaltuje na Pantofla  . Która już całe życie może być sługa Bożym.  W robocie , w relacjach międzyludzkich , gdziekolwiek.  Zawsze ma się sentyment do pierwszych w życiu związków , stracenia dziewictwa / prawicowa.  Także osobą młodą automatycznie w głowie - koduje i uważa że po części było słuszne.  

Dzięki takiej ,,karze"? Nie wydaje mi się😄 Nie schizuj dziewczyny, nie wywołuj w jej  poczucia winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dzięki takiej ,,karze"? Nie wydaje mi się😄 Nie schizuj dziewczyny, nie wywołuj w jej  poczucia winy.

Może nie taka kara 😄 no dobra ja trochę myślę na przód radykalnie . Rozważam za i przeciw i najgorsze prawdopodobnstwo.  Może też trochę masz rację że przesadziłam.  No ale ja bym się bała 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×