Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gaja45

bezpieczne zakupy po epidemii koronawirusa

Polecane posty

Myślę, że to jest bardzo ważny temat, z którym będzie się borykać każdy z nas a mianowicie, gdzie będzie można robić bezpiecznie zakupy po epidemii, która obecnie ogarnęła cały nasz kraj i nie tylko nasz. Nie wiem czy większość z was z Pabianic i okolic wie, że jednym z takich miejsc będzie centrum handlowe TKALNIA, gdyż przed każdym wejściem umieszczony jest pojemnik z płynem dezynfekującym i bardzo ważne jest, aby każdy z klientów chciał z tego korzystać.
 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że wszędzie teraz powinny być pojemniki z żelami antybakteryjnymi o.O i tak to nie zwalnia od maseczki i rękawiczek najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o bezpiecznych zakupach to napewno przez internet. Szybko, bezgotówkowo , z możliwością dostawy do domu. Wczoraj właśnie przyszły do mnie buty które zamówiłam na Saway przez internet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że zakupy online to jest już teraźniejszość i przyszłość.  Ja lubię robić zakupy ale nie lubię chodzić po sklepach. Np ostatnio kupiłam buty z Saway i nie musiałam nigdzie chodzić tylko elegancko kurier przyniósł mi do domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bezpieczne i zdrowe zakupy są w sklepie https://fitironsklep.pl

Zdrowe produkty, fajne pasteryzowane desery w słoikach i bardzo dobra kawa palona w regionalnej palarni - niebo a ziemia w porównaniu do kawy z marketu.

Polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×