Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rudowłosa

Czy waszym zdaniem pomylił numery?

Polecane posty

Przedwczoraj kontaktowałam się z moim facetem, ale w sumie to mało co pisalismy bo on urwal wymiane smsów po 2 wiadomościach. Nastepnego dnia ,czyli wczoraj napisal , że za to przeprasza bo mial duzo na glowie i zebym zadzwonila nastepnego dnia. Chiwle porozmawialismy.
A dzisiaj pisze do mnie jak zawsze cześć kochanie i że przedwczoraj i wczoraj nie mial za bardzo czasu na rozmowe, za to teraz mozemy popisać.

Waszym zdaniem pomylil numery i do kogoś innego to napisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, że pisaliśmy- choć fakt, że mało bo miał mało czasu, wczoraj i przedwczoraj, a on do mnie dzisiaj napisał "witaj kochanie, przepraszam, że nie mialem czasu pisać we wtorek i wczoraj". Mógł mieć na mysli, że pisaliśmy malo, ale nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No, że pisaliśmy- choć fakt, że mało bo miał mało czasu, wczoraj i przedwczoraj, a on do mnie dzisiaj napisał "witaj kochanie, przepraszam, że nie mialem czasu pisać we wtorek i wczoraj". Mógł mieć na mysli, że pisaliśmy malo, ale nie wiem...

: ) strasznie kombinujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalas mu telefon, czy z kimś nie pisze? Lepiej sprawdź po kryjomu... Rozumiem ze to ten sam facet o którym dzisiaj piszesz, ze nic mu sie nie chce i by tylko spal i pil piwo? Możliwe ze jest Toba znudzony i juz kręci z inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×