Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SomeKindOfMonster

Gdzie poznać babę po 30ce?

Polecane posty

 

Ale jaka ma być ta 30stka? O wyglądzie modelki ? Pracujaca z mieszkaniem ?

Pracująca a co do mieszkania to bez różnicy. Ma to dobrze nie ma też dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

"Ten". Szkoda, że nie dodałaś "sławny"(nawet mogło być w cudzysłowie), ale mimo to poczułem się jak jakiś celebryta. Czy moje słowo, że tak, będzie wystarczające? W każdym razie możesz poczytać moje smuty i sama stwierdzić.

Tak to ty kermit żaba szyderczy śmiech. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Szyderczy śmiech? A nie miotła w... Hmm, chyba przeoczyłem jakiś awans...  

No ty się tak śmiałeś. Dobra chooj. Kończę ze zwierzętami na forum. Z poezja tez. Tylko suche fakty. I mity. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Postanowienia noworoczne były 4 miesiące temu... Przestawisz się, czy wolisz pozostać incognito?

Smerfette i te sprawy. Byczy kalifornia low beczułka itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Darking
 

Pytanie jak w temacie?? Gdzie poznać kogoś mając tyle lat? Praca odpada bo są tam sami faceci ( no 95%). Studia miałem takie same - 4 dziewczyny na roku. Z jedną byłem w związku x lat ale no cóż drogi się rozeszły. A teraz bida i rozczarowanie. Beznadzieja i starość pariasa. W klubach same młode co lecą na kasę albo twarz modela. Na portalach randkowych szkoda gadać przeciętna dziewczyna jest tam oblegana niczym księżniczka przez napaleńców. I już sam nie wiem;(;(;( Chyba będę starym kawalerem;/

Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co lepszy towar został już wybrany, teraz jesteś w czarnej dvpie, wybór jedynie z szuk o różnej skali psychozy i innego typu umysłowego zyebania. Może z za granicy sobie panne ściągniesz, jakieś filipiny czy coś...... albo masz tabuny samotnych matek

Święte słowa. Polać mu;/ Miałem tu nawet post o takiej jednej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiesz, wydaje mi się, ze takich historii kobiet, jakie przetoczyłem, czyli jak ta z wesela, albo jak ta z wycieczki, może być wiele. Czyli można spotkać ogarnięta, atrakcyjną kobietę, która w młodym wieku desperacko nie szukała sobie faceta (moim zdaniem to atut), tylko realizowała inne cele, czy jak druga straciła długoletni związek, a mają ten wiek, że to już raczej w stałym towarzystwie się człowiek obraca i są same. Tylko że takie kobiety poznaje się kiedy samemu się wychodzi ze swojego świata.

Dobrze powiedziane. 

Cóż skoro twoja praca to męskie grono to może masz jakieś hobby, które pozwoliłoby ci poznać jakaś fajna dziewczynę. 

I fakt jak się czyta twoje wypowiedzi to jakiś taki zrezygnowany jesteś, prędzej byś chyba wady swoje opisał niż zalety. Tak łatwo się nie poddawaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz twarzy modela to robisz za cwela. Taki obraz wasz i tyle. Pogódź się z losem i odejdź z patosem. Chyba ze wolisz po łbie dostawać grubym kabanosem. W tym wieku już nie poznasz baby chyba ze będzie urody żaby. Musisz czekać aż sypną się rozwódki lub poleja litry wódki. Ewentualnie madki bombelkom które szukają tatusia z wolna kawalerkom. Tak ze sam widzisz mój start kolego ze nie ma baby na twoje ego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dobrze powiedziane. 

Cóż skoro twoja praca to męskie grono to może masz jakieś hobby, które pozwoliłoby ci poznać jakaś fajna dziewczynę. 

I fakt jak się czyta twoje wypowiedzi to jakiś taki zrezygnowany jesteś, prędzej byś chyba wady swoje opisał niż zalety. Tak łatwo się nie poddawaj. 

Trenuje kickboxing. Jak na złość sami faceci chodzą;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nieuniknionego czyli czego? A jak z ciebie taki sportowiec to może zacznij chodzić na siłownię ? Może tam poznasz jakąś co lubi sport ? 

No do piachu. Połowa za mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Darking

Doczytałam 32.

Do tej pory stawiałeś na rozwój intelektualny? Na karierę? Pochwal się co osiągnąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tomasz O. mi się przez ten wierszyk przypomniał. Mam nadzieje, że u niego nic nie dobrze.

To ja typ niepokorny i wieczorny. To ja twoja dziewczyna podobno. Tak smerfeczi się jarala. Pewnie byczy ja zabhil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Doczytałam 32.

Do tej pory stawiałeś na rozwój intelektualny? Na karierę? Pochwal się co osiągnąłeś.

Karierę. Firmę mam przędzie całkiem dobrze jak na te czasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Karierę. Firmę mam przędzie całkiem dobrze jak na te czasy:(

Koniecznie musisz wpisać to na swoim profilu. Ubarwić ze jesteś prezesem i ze lubisz bombelki. Wtedy będziesz miał branie nawet gdy ryja nie masz na stanie. Posłuchaj moich rad a znajdziesz babę bez vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Koniecznie musisz wpisać to na swoim profilu. Ubarwić ze jesteś prezesem i ze lubisz bombelki. Wtedy będziesz miał branie nawet gdy ryja nie masz na stanie. Posłuchaj moich rad a znajdziesz babę bez vat

Jaki tam ze mnie prezes:( Żebym 200 ludzi zatrudniał to bym był prezesem. A tak jestem po prostu pracodawcą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Darking
 

Karierę. Firmę mam przędzie całkiem dobrze jak na te czasy:(

Branża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w głowach bab funkcjonujesz jako szef. Ktoś kto zarządza wiec na bank ma dużo hajsu. Musisz się sprzedać dobrze to znajdziesz jakaś nieszczęsna ropuchę która trzeba bzykać z obuchem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na tamtym portalu było wiele zagubionych dusz.

W sumie nie dziewczyna, a.. Sam nawet nie wiem jakim terminem to określić... Fanka? Starkerka? Żadne z tych określeń mi się nie podoba. A szukam czegoś zwięzłego,  by nie opisywać naszej relacji zdaniem.

Ty nie jesteś kermit zaba. Ta prawdziwa z kowbo. Kłamiesz. Żegnam ozięble. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo się nie rozpisuje na 5 tysięcy znaków? Żaba zmiennym jest. Od dawna twierdziłem, że mam złożoną osobowość. Spodziewałaś się, ze się speszę co? Wiesz, ja nie jestem nieśmiały, ja po prostu lubię być powściągliwy i nudny, ale czasami i to mi się "przejada", jak mnie ktoś odpowiednio sprowokuje.

I wtedy się szyderczo śmiejesz ha ha ha dżoker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×