Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KKeira

Zarejestrowani
 • Zawartość

  610
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

103 Excellent

Ostatnio na profilu byli

894 wyświetleń profilu
 1. KKeira

  Polecam ten wpis o incelach

  Dobra wymiękam na dziś. Miłych rozkimin zyciowych i dobrej nocy
 2. KKeira

  Polecam ten wpis o incelach

  A to dziad jeden takie ma tu wtyki? A niech go..
 3. KKeira

  Polecam ten wpis o incelach

  Ja wciąż nie ogarnęłam fenomenu Przemysława i jego genitaliow. Może moderacja lubi se pogladac
 4. KKeira

  Polecam ten wpis o incelach

  I tu jest pies pogrzebany ze on problemu w sobie nie widzi. Upiera się że ktoś nie zamienił z nim zdania bo jest nieatrakcyjny . Ale nie dociera do niego że to nie o wygląd tu chodzi. Człowiek to nie tylko twarz. To jest to co mówi, jak się porusza, mimika, aura jaka wokół siebie roztacza,osobowosc no jakiś styl bycia.wiele rzeczy. I to może odrzucać. Kobiety, mężczyzn no kurcze ogólnie wszystkich. No typek ma problem ze sobą. Może warto zmienić swoje zachowanie i spojrzeć na siebie z boku a nie tylko jojczyc.choc jak obserwuję czasem co tow tu wypisuje to nie idzie to w dobrym kierunku. Zero refleksji nad sobą tylko kodowanie w głowie poglądów i tekstów inceli forumowych.
 5. KKeira

  Polecam ten wpis o incelach

  Może sam tak zrób. I po pierwsze przestań narzekać, marudzić itd. Przyjmij porażkę na klatę i próbuj dalej pisze to po raz kolejny.
 6. KKeira

  Polecam ten wpis o incelach

  Z jednej strony wywołałaś zaciekawienie a z drugiej obawę ze moja głowa wytworzy dziwne projekcje. A jak znam siebie to na 100%. Czyli muszę do tego dojrzec
 7. KKeira

  Polecam ten wpis o incelach

  Ach sorka ze tak zakłócam ten temat swoimi wtrąceniami pytaniami ciekawe to co piszesz.czyli musiałabym wyobrażać coś sobie zasypiając. Mocno się na tym skupić. Hmmm.. Brzmi ciekawie ale.. W sumie miałam paraliż ale jak zwykle to było coś ala koszmar. I tego się obawiam że ja z zamiast miłych przeżyć zafunduje sobie coś w stylu Koszmaru z ulicy Wiązów. Ale dzięki za odp.
 8. KKeira

  Polecam ten wpis o incelach

  Tak z ciekawości.. Jak ty się wprowadzasz w ten stan? Te całe oobe jest jakies dziwne. Czemu to tak naprawdę służy?
 9. KKeira

  Polecam ten wpis o incelach

  W punkt. To jest takie błędne koło.
 10. KKeira

  Polecam ten wpis o incelach

  Nie wiem gdzieś Ty przeczytał o tym że facet ma szukać mniej atrakcyjnych? Może ktoś Tobie tak odpisał jak przeczytał twój wpis o tym że nikogo nie masz a twój wygląd nie ten tego. A narzekanie że nie można znaleźć?? Ty właśnie cały czas to robisz. Co robisz źle? Tu trzeba by było zobaczyć Cię w akcji.
 11. KKeira

  Polecam ten wpis o incelach

  Dawaj zdjęcie to ocenimy. Bo tu nikt na Ciebie rady nie ma. Ja tam obstawiam twoja osobowość bo wydajesz się ciężki typ. Tu jesteś meczybula i nieustannie piszesz to samo. I możliwe że jak zagadujesz to też to wychodzi choc Ty twierdzisz inaczej. Może to twój styl bycia. Wrzucaj foto to Ci powiemy czy dzis zaśniemy.
 12. KKeira

  Polecam ten wpis o incelach

  A kto facetom karze brać pierwszą lepsza? Nie żartuj. To że patrzą na wygląd żadne odkrycie. Dla Ciebie to problem ze nieatrakcyjna szuka ładniejszego od siebie? Ty coś musisz robić nie tak że Cie odrzucają. Nie wiem styl bycia, aura która wokół roztaczasz. Do przyjaźni wygląd nie ma znaczenia
 13. KKeira

  Polecam ten wpis o incelach

  To już dawno mu to pisane było. Ale on dalej w zaparte że to tyczy się wyglądu. No do wyzygu będzie się upierał za każdym razemze jest zajebisty i to ta jego twarz to problem. Po wpisach widać że coś jest na rzeczy choć żeśmy go na oczy nie widzieli.
 14. KKeira

  Polecam ten wpis o incelach

  I tu problem bo Ty nie mozesz tego pojąć ze nie każdy się każdemu podoba.kobieta ma prawo odmowy ale takich jak Ty to uwiera. I irytujesz się że kobiety przeciętne czy na Twoim poziomie mogą mierzyć wyżej!! No jak no gdzie?! Twoim zdaniem powinna szukać brzydszego niż Ty albo na swoim poziomie. A dlaczego Twoim zdaniem taka kobieta nie może mieć wymagań? Nie może być z przystojnym? Wyglada na to że powinna zamknąć się i brać kogokolwiek kto się jej nawinie, bo przecież co ta brzydula wybrzydza?! Nie tak to nie działa. Ty też masz swoje wymagania jakby tak nie było to byś pierwsza lepsza z ulicy wziął,albo jakaś grubaske(nie obrażając nikogo). Szukasz i się zniechęcasz jakbyś miał z 50lat.choc i w tym wieku bym znalazła ludzi co by Cię swoim optymizmem do zwiazkow rozwalili. Ty masz dopiero 22lata dzizas a wieje od Ciebie mega zgorzknieniem.
×