Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Proszeowsparcie

Bardzo proszę o niekrytykowanie a wsparcie

Polecane posty

Cześć dziewczyny! 

Chcialabym Was poprosić o wsparcie.... wiem, ze sytuacja jest dziecinna ale chciałabym odzyskać kontakt z mężczyzna mojego życia. 

Historia wyglada następująco: 

zawsze byłam przeciwniczka tindera... ale przyjaciel przekonał mnie ze spróbowanie nic nie kosztuje... wiec pewnego dnia go założyłam .... przez długi czas nikogo ciekawego niepoznalam..... ale pewnego dnia spisalam się z super chłopakiem, który ma rodzine w moim mieście natomiast sam mieszka zagranica. Przeszliśmy na jeden z popularniejszych komunikatorów... rozmawialiśmy codziennie, później przez ta pandemie nawet na kamerkach... i tak to trwało dwa tygodnie... później przez kilka dni się nieodzywal- nie chciałam się narzucac wiec czekałam na wiadomosc... w odpowiedzi otrzymałam po 3 dniach ze miał dużo pracy i nie mógł patrzeć na komorke ale dalej jestem w jego myślach i żebym nie była zła bo ma takie dni w które urywa mu się telefon i później nie ma ochoty patrzeć już na komorke. Sytuacja powtarzała się z 2-3 razy ... a to ze jestem po nieudanym związku w którym byłam bardzo nieludzko traktowana wchodziły mi do głowy głupie pomysły... nie znając go na zywo, nie wierzyłam ze nie ma czasu napisać głupiego : byłem zajęty miałem ciężki dzień. Koniec końców wpadłam na bardzo głupi i dziecinny pomysł, ze go sprawdze za pomocą #fakekonta.... dodałam jakieś zdjęcia nieprzeciętnej kobiety i polubiłam jego zdjęcia i napisałam krótka wiadomosc na która oczywiście nie odpisał bo konto nie było na tyle realne .... i w dodatku kapnął się ze to ja i wysłała mi wiadomosc : ze z dziećmi się nie bawi... mi oczywiście na tyle zależało ze bałam sie przyznać i powiedzieć prawde ... na żadna wiadomosc już mi nieodpisal... usunął mnie z instagrama.... oglada tylko moje relacje na innym komunikatorze .... wiem, ze zachowałam się nieadekwatnie jak na swój wiek ale każdy z nas ma chwile słabości ... bardzo Was proszę o doradzanie mi jak mam nawiązać na nowo kontakt ? Czy musi minąć jakiś czas ? Czy on się sam jeszcze do mnie odezwie ? Bardzo zalezy mi na tym kontakcie, ponieważ czuje ze straciłam coś ważnego.... każdy z nas popełnia błędy i to bardziej i mniej głupie ... a ja okropnie się wstydzę tego co zrobiłam .... 😔 ale tez nie czułam się komfortowo skoro pisał mi ze mu zalezy a w dalszym ciągu miał aktywne konto na tinderze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierz w to, że nie mógł patrzeć na telefon bo mu się urywał. On Ciebie nie chce a Ty dałaś mu pretekst. Gdyby chciał napisać, że tęskni, zrobiłby to siedząc na ubikacji. Olał Cię. Musisz się z tym pogodzić. Jeśli facetowi naprawdę zależy, zrobi wszystko. Jeśli mu nie zależy, nie zrobi nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×