Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

44Karo

Wqrwia mnie dziecko

Polecane posty

Nie biję od kiedy sąsiadka zadzwoniła na policję, no ale drze ten ryj i nie mogę Na Wspólnej w spokoju obejrzeć. Jak uspokoić dziecko, wiecie może, kochane? Ma 6 miesięcy 😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie biję od kiedy sąsiadka zadzwoniła na policję, no ale drze ten ryj i nie mogę Na Wspólnej w spokoju obejrzeć. Jak uspokoić dziecko, wiecie może, kochane? Ma 6 miesięcy 😤

Ja Ci pomoge. Oddaj na nie bedzie ci mordy w domu pruc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie biję od kiedy sąsiadka zadzwoniła na policję, no ale drze ten ryj i nie mogę Na Wspólnej w spokoju obejrzeć. Jak uspokoić dziecko, wiecie może, kochane? Ma 6 miesięcy 😤

A Ty mozesz jeszcze zarobic na pozbyciu sie gowniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Napisz to tej osoby, ktora szuka malego do adoptowania akurat w dobrym wieku.

Jak sie dobrze postara to moze od tamtej kobitki i 500+ wynegocjuje a bombelkiem nie bedzie trzeba sie denerwowac huehue. Chociaz szczerze, czy to prowokacja czy nie co raz wiecej rodzicow biologicznych tlucze male dzieci i jest to ku/rewsko chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

prowo, prowo.

Nie wiem czy wiecej tlucze.  Z tego co pamietam to bylo czyms na porzadku dziennym za czasow PRL-u.  

To jest gorzej niz chore  i brak na to slowa.  Jak nieraz niechcacy przeczytam naglowki o wyrzucila, utopila swoje dzieci to po prostu nie wiem czy to sa w ogole ludzie.

Skatowal 3miesieczne niemowle, zgwalcil 8miesieczne dziecko, matka utopila bo maz zdradzal. To jest jakis gatunek nawet nie zwierzat czy podludzi, mi sie wydaje ze na takich nawet nazwy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dokladnie.  Nazywajac ich zwierzetami uwlacza zwierzetom.  Brakuje im duszy, ktora ludzie i wiele zwierzat posiada.

Wiec jak czytam takie udiotyzmy to zaluje ze nie mozna pizgnac takiemu stworowi przez internet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

JEdna z histori o ktorej nie bylo nigdzie napisane dotyczy sie sasiadki mojej mamy.  Patologia kompletna.  Wysylala dzieci noca na zebry, nauczyla dzieci klamac i mowic, ze maja inaczej na imie jak ktos sie spyta.  Interesowano sie nia, ale nie otwierala drzwi.  Nie pamietam jak to wyszlo, ze w koncu do niej weszli.  Znalezli noworodka zamrozonego w lodowce.  Poniewaz nie bylo tego w gazetach to mam tylko relacje mamy.  Podobno biciem czy kopaniem wywolala porod i wsadzila do zamrazarki- nie wiem czy zywe sie urodzilo czy nie.  Poszla siedziec w kolejnej ciazy....

Ja pierd/ole 😮 co za chora wywloka. W glowie sie to nie miesci. Jedna leczy sie latami a i tak nie moze miec. Druga plodna jak samica krolika mrozi noworodka 😢 To jeden z powodow dla ktorych uwazam ze lepiej oddac czy sprzedac bo wiecej z dzieci ma szanse przezyc i miec dobry dom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Szczerze powiem, ze nie mam nic przeciwko nawet sprzedaniu o ile osoba kupujaca nie jest jakims pedofilem.  Niestety te osobe, ktore wymieniaja sie dziecmi na internecie to wlasnie zwykle pedofile.

Oczywiscie, ze najlpiej jest oddac.  W ten sposob dziecko chociaz ma szanse na dobre zycie.

Nie tylko pedofile, sa tez zdesperowane babeczki. Samotne i na adopcje nie maja szans i takie ktore juz nie maja sily czekac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×